1000-1500 TL klavye önerisi

Cherry MX kaliteli çünkü. Razer'ın Switch'leri de kötü değildir ama. Şu an piyasadaki en hızlı Switch Razer'ın kırmızı Switch'leri.

Tam olarak kaliteden kastınız nedir ve bu oyun içi performansi etkiler mi etkilerse nasıl ve ne konuda etkiler?

Tam olarak kaliteden kastınız nedir ve bu oyun içi performansi etkiler mi etkilerse nasıl etkiler?

Hocam uzun süre kullanılabilirlik, dayanıklılık vs. yoksa oyun içi performansta aradaki farkı hissetmeniz çok zor bence. Tabi Razer switchleri hakkında konuşuyorum başka kalitesiz bir switch olursa illa farkedecektir.

Oyun performansına etki etmez ama dayanıklılık açısında çok iyi.
Hocam uzun süre kullanılabilirlik, dayanıklılık vs. yoksa oyun içi performansta aradaki farkı hissetmeniz çok zor bence. Tabi Razer switchleri hakkında konuşuyorum başka kalitesiz bir switch olursa illa farkedecektir.
Anladım çok teşekkür ederim.
Şu an piyasadaki en hızlı Switch Razer'ın kırmızı Switch'leri.

Merak ettiğim bir soru vardı da siz böyle yazmıştınız fakat The Best Switches For Gaming [Jan 2021] - Switch And Click Keyboards bu sitede Cherry MX Speed Switch'in travel Distance'ı daha az gozukuyor mantıken bu en hızlısı olmaz mı?
@hadwiger kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ayrıca Razer'ın Switch'leri hakkında negatif yorumlar okudum sizce doğru mudur?
@hadwiger kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ayrıca Razer'ın Switch'leri hakkında negatif yorumlar okudum sizce doğru mudur?
Daha doğrusu switchlerin kaliteleri hakkında.

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar. Size gerçekten bir kaliteli klavye önerebilirim, dilerseniz bir bakın. Daha önce almıştım. Oyunlarınızı oynarken rahat kullanıyorsunuz. Hem de Word de bir yazı yazarken de size olduka rahat şekilde yazmanıza olanak sağlayan bir üründür. Bence bir kontrol etmenizi tavsiye ederim. Işıklandırmalı ve oldukça şık görünen bir ürün. Ürüne bu linkten ulaşabilirsiniz: Razer Huntsman Mini Purple Switch İngilizce RGB Gaming Klavye + Trust GXT 754 L Oyuncu Mousepad Bundle

Yeni konular

Geri
Yukarı