1000-1500 TL Koltuk Önerisi

Bütçe
1000-1500
Görünüm açısından güzel olduğu için oyuncu koltuğu düşündüm. Ama rahat güzel bir ofis koltuğu bulursam neden olmasın :)
O zaman kendim de kullandığım Decofis Senkron'u önerebilirim. Ben alırken özellikle deriden uzak durdum, hem terletir hem deforme olur kötüleşir biraz terleyen biriysen geçmiş olsun ki ben öyleyim. Bu koltuğu aldığımdan beri terlediğimi hatırlamıyorum sana öyle söyleyeyim. Oturak süngeri güzel, kumaşı da kotumsu bir his bırakıyor, kolay kolay zarar görecek bir şey değil.

Yaklaşık 3.5-4 saat sonra terleme yapmaya başlamıştı ama kafe içerisinde klima yoktu o sebeple olduğunu düşünüyorum. O 3.5-4 saat arasında ama hiç kalkmamıştım o sebeplede olabilir.
3-4 saat sonra terleme yapıyorsa çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Şok'a gelen Rampage koltuğun oturma kısmı fazla genişti . 15'li modelini nasıl acaba ?

xDrive 15 li veya hawk alabilirsin açıkcası ben sipariş verirsem bu hafta hawk almayı planlıyorum
adanada yaşıyorum havalar çok sıcak oluyor klimalı odada zaten oturuyorum ama nedense hawka içim daha sıcak geliyor.

O zaman kendim de kullandığım Decofis Senkron'u önerebilirim. Ben alırken özellikle deriden uzak durdum, hem terletir hem deforme olur kötüleşir biraz terleyen biriysen geçmiş olsun ki ben öyleyim. Bu koltuğu aldığımdan beri terlediğimi hatırlamıyorum sana öyle söyleyeyim. Oturak süngeri güzel, kumaşı da kotumsu bir his bırakıyor, kolay kolay zarar görecek bir şey değil.
Fotoğraflarda biraz kısa geldi. Gerçektede öyle mi ?

xDrive 15'li veya hawk alabilirsin açıkcası ben sipariş verirsem bu hafta hawk almayı planlıyorum
Adana'da yaşıyorum havalar çok sıcak oluyor klimalı odada zaten oturuyorum ama nedense hawka içim daha sıcak geliyor.

Hawk'ın kullanıcı yorumlarına baktım çok nadir memnun olmayan kişi gördüm. Ama bazıları sırt kısmının biraz ince olduğundan bahsediyordu. O yüzden emin olamadım.
Aksine büyük bir koltuk. Senden daha uzunum ancak bir sıkıntı yaşamadım.

Anladım teşekkürler. Bu da güzel koltuk. Artık 4 koltuk arasında kaldım :)

Geri
Yukarı