1000-1500 TL R5 5600X sisteme sıvı soğutma önerisi

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
1000-1500 TL bütçede sivi sogutma onerisi bekliyorum.
R5 5600X
ASUS Prime X570-P
Cooler Master MB511

Lutfen, rica ediyorum, kaliteli bir seyler atin. Ulkemiz fakir oldugu için 1 asgari ucrete anca sivi sogutma ve koltuk alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silverstone PF 240
Ayrıca koltuk olarak tavsiye isterseniz yardımcı olabilirim. Konu açtıysanız linkini paylaşabilirsiniz.

SilverStone pf 240.
Ayrıca koltuk olarak tavsiye isterseniz yardımcı olabilirim. Konu açtıysanız linkini paylaşabilirsiniz.

Aynı sıvı soğutmayı kullanmaktayım bir fanı bozuldu daha 1 yılı geçmeden. Bunu almayın@Crycasher

Aynı sıvı soğutmayı kullanmaktayım bir fanı bozuldu daha 1 yılı geçmeden. Bunu almayın@Crycasher
Hocam sizin fanı bozuldu diye ürün kötü demek yanlış olacaktır. Garantiye gönderdiniz mi. Bu fiyata en fiyat performans ürünlerden biri uzun zamandır tavsiye ediliyor.

Ulkemiz fakir oldugu için 1 asgari ucrete anca sivi sogutma ve koltuk alacağım.

Şu kısım... neyse öneri yapayım.

Biraz daha çıkarsan bu da iyidir.

Bu soğutucunun incelemelerini ve kullanıcı deneyimlerine bir türlü bakamadım, baktığım zaman güncelleme geçeceğim eğer yakın zamanda olursa; olmazsa yeni konu falan.

5600X'e kule tipi de yeter bu arada. Tabii bazıları direkt sıvı soğutmaya denk gelebiliyor (fiyat olarak), fiyatları birazcık göz et.

Kule tipi düşünürse Arctic Freezer E Sports Duo 34 de güzel modeldir.

Kule tipi düşünürse Arctic Freezer'e sports Duo 34 de güzel modeldir.

Biraz overpriced bir model, ama attığım kule tipi soğutucuların çoğu bir bakıma yüksek fiyatlı olduğu için çok da söz düşmüyor bana.

Overpriced dememin sebebi şu aslında: SE 224 XT tek fanı ile direkt Arctic'in 34 Duo modeline kafa tutuyor. Biri 390 TL seviyelerinde diğeri 700'ü geçti.

Geri
Yukarı