1000-1500 TL R5 5600X sisteme sıvı soğutma önerisi

Biraz daha çıkarsan bu da iyidir.

Cougar bildiğim kadarıyla kaliteli bir marka ama ürünü pek kullanan yok galiba, referans almak zor. Bir baktım foruma daha önce de Cougar için konu açılmış @RPM hocam da SilverStone ve Arctic tavsiye etmiş. Cougar Aqua 360 Li Rgb 3xFan alınır mı?
Biraz overpriced bir model, ama attığım kule tipi soğutucuların çoğu bir bakıma yüksek fiyatlı olduğu için çok da söz düşmüyor bana.

Overpriced dememin sebebi şu aslında: SE 224 XT tek fanı ile direkt Arctic'in 34 Duo modeline kafa tutuyor. Biri 390 TL seviyelerinde diğeri 700'ü geçti.
Arcitc ucuzdu ne ara o kadar oldu hocam, fiyat öyleyse unutun onu ben bayadır bakmamıştım fiyatına.

Cougar bildiğim kadarıyla kaliteli bir marka ama ürünü pek kullanan yok galiba, referans almak zor. Bir baktım foruma daha önce de Cougar için konu açılmış @RPM hocam da SilverStone ve Arctic tavsiye etmiş. Cougar Aqua 360 Li Rgb 3xFan alınır mı?

Arcitc ucuzdu ne ara o kadar oldu hocam, fiyat öyleyse unutun onu ben bayadır bakmamıştım fiyatına.

O zamanlar sanırım Arctic ve Silverstone'un daha ucuz olduğu zamanlar olabilir. Alternatif önerirken F/P'ye göre mi yoksa kaliteye göre mi önerdi bilmiyorum ama, etiketledin zaten @RPM hocam baktığında cevaplar.
Arctic ucuzdu ne ara o kadar oldu hocam, fiyat öyleyse unutun onu ben bayadır bakmamıştım fiyatına.

34 Duo'yu almak benim de aklımda vardı PC'yi almadan önce :)

:)

O zamanlar sanırım Arctic ve Silverstone'un daha ucuz olduğu zamanlar olabilir. Alternatif önerirken F/P'ye göre mi yoksa kaliteye göre mi önerdi bilmiyorum ama, etiketledin zaten @RPM hocam baktığında cevaplar.

34 Duo'yu almak benim de aklımda vardı PC'yi almadan önce :)

:)
Olabilir 2020 konusu sonuçta, dediğim gibi Cougar iyi marka 360mm o fiyata göre de gayet iyi gözüküyor. RPM hocam görünce yanıtlayacaktır.

Ah Freezer E Sports Duo 34 üzümlü kekim, ağlamıyorum 300 TL olduğun zamanlar gözüme kaçtı.

SilverStone pf 240.
Ayrıca koltuk olarak tavsiye isterseniz yardımcı olabilirim. Konu açtıysanız linkini paylaşabilirsiniz.

1000 1500 TL koltuk bir de.

25 dakikacık hocam, başka tavsiyeler için yeni konu açmak gerek bildiğim kadarıyla. Açınca etiketleyin yardımcı olayım. Çok acilse söyleyin buradan yardım edeyim.

1000 1500 TL koltuk bir de.

Kanka bu alttaki ve ustteki yastiklarla sirtimiz kirilmaz mi kanka.

Kanka bu alttaki ve ustteki yastiklarla sirtimiz kirilmaz mi kanka.
Kendim Xdrive Kasırga kullanıyorum o yastıklar sıkıntı çıkarmaz. Yine de tavsiyem konu süre dolsun yeni konu açın hocam ceza yemeyin sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı