1000-1600TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1600

AyazPolat

Femtopat
Daha fazla  
1500TL bütçem var 1700e kadar yükseltebilirim. Apex Legends oynayabileceğim bir ekran kartı istiyorum aklımda 750 Ti ve RX550 var sizce hangisi daha iyi? Veya daha iyi bir kart var mı bu fiyata bildiğiniz? 2000TL'ye çıkamayacağımı da belirteyim. Veya GT1030 gibi bir kart alıp artan para ile RAM yükseltsem daha mı mantıklı olur bildiğim kadarıyla RAM ek performans gösteriyor kullanacağım. İşlemci i3 10100F.

2. el ekran kartı almak mantıklı mı ama bozuk falan gelmesin? istanbul da oturmuyorum çünkü kargolaması gerekir

2. el ekran kartı almak mantıklı mı ama bozuk falan gelmesin? İstanbul da oturmuyorum çünkü kargolaması gerekir.

Param güvende ile alırsanız bir sıkıntı olmaz hocam sıkıntı çıkarsa geri alırsınız paranızı sıfır alsanız en iyi GT 1030 var bunlar çok daha iyi.

Ben bir satıcı ile konuşayım teşekkürler
Param güvende ile alırsanız bir sıkıntı olmaz hocam sıkıntı çıkarsa geri alırsınız paranızı sıfır alsanız en iyi GT 1030 var bunlar çok daha iyi.
Param güvende ile alırsam mesela ekran kartını kutusundan çıkarıp bilgisayara takıp 1 hafta kadar kullansam sonra sorun çıksa yardımcı oluyorlar mı?

Son düzenleme:
Ben bir satıcı ile konuşayım teşekkürler

Param güvende ile alırsam mesela ekran kartını kutusundan çıkarıp bilgisayara takıp 1 hafta kadar kullansam sonra sorun çıksa yardımcı oluyorlar mı?

S - Param Güvende ile bireysel satıcıdan satın aldığınız ürün için size ulaştıktan sonra 2 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebinde bulunduğunuz ürünü 3 iş günü içinde kargoya teslim etmelisiniz. Kurumsal satıcıdan aldığınız ürün ise size ulaştıktan sonra 14 gün içinde iade edilebilir.
kaynak

S - Param Güvende ile bireysel satıcıdan satın aldığınız ürün için size ulaştıktan sonra 2 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebinde bulunduğunuz ürünü 3 iş günü içinde kargoya teslim etmelisiniz. Kurumsal satıcıdan aldığınız ürün ise size ulaştıktan sonra 14 gün içinde iade edilebilir.
kaynak
Tamam teşekkürler sahibinden ile alırım o zaman büyük ihtimalle

Yeni konular

Geri
Yukarı