1000-1600TL PSU + kasa tavsiyesi

Bütçe
1600
Attığın kasa en küçük boyut tek fanlı ekran kartı alamam. Orta ve büyük boyutta bir kasaya olacaktır.

Elektiriğe tutuyor muyuz her gün?:)

Bu kadar biliyorsanız kendiniz bakın ben anlamıyorum.
ATX boyut en büyük boyut kasa olarak.
Attığın kasa en küçük boyut tek fanlı ekran kartı alamam. Orta ve büyük boyutta bir kasaya olacaktır.

Elektiriğe tutuyor muyuz her gün?:)
Demirleri kesip kasa yapabiliyorsun 50 liraya.
Fanlar zaten bayağı iyi olacak, soğutmada sıkıntı yok.
O zaman sıkıntı hiç yok.

O zaman sıkıntı hiç yok.

Güzel kardeşim bilmiyorsan neden yazıyorsun, ben burada fiyat söylüyorum arasında tavsiye yapın diyorum sen burada 50TL el yapımı kasa diyorsun. Lütfen bilmedigin konulara yazma. Burada amac söylenilen bütce ve özellikler kapsamında tavsiye vermek ve bilen kişilerin bu konu hakkında yorum yapması.

Güzel kardeşim bilmiyorsan neden yazıyorsun, ben burada fiyat söylüyorum arasında tavsiye yapın diyorum sen burada 50TL el yapımı kasa diyorsun. Lütfen bilmedigin konulara yazma. Burada amac söylenilen bütce ve özellikler kapsamında tavsiye vermek ve bilen kişilerin bu konu hakkında yorum yapması.

Anlarım ama çok derin detaylı değil.
Kasa olayı saçma olmasa da olur.
Bana göre böyle.

O zaman sıkıntı hiç yok.

Ben burada 8000TL ekran kartı aliyorum, kartondan demirden kasa yapıyorum. Bu durum i3 1. nesil islemciyle 360Hz monitör kullanmak gibi. 10000TL'lik Tofaş'a 50000TL modifiye yapmak gibi alakasız anla.

Anlarım ama çok derin detaylı değil.
Kasa olayı saçma olmasa da olur.
Bana göre böyle.

Ilgilenmen gereken tek şey kasayı görmüş izlemiş olman ve neresinde kaç tane fan olduğu. Kaç tane toz filtresi olduğu vs. çok bir şey yok. Ben diyorum toz almasin ama sen diyorsun elde yap. Hani benim dediğimle de celişiyor.

Arttırmasına gerek yok, XPG Battlecruiser şurada daha ucuz:

PC Building similatörde senin sistemini topladım hocam anlatmaya gerek yok :D. Bu arada bunun incelemesi gelmeyecek mi ya :(
Psu+kasa önerisine gelirsek:
XPG set yakışır.

Ben burada 8000TL ekran kartı aliyorum, kartondan demirden kasa yapıyorum. Bu durum i3 1. nesil islemciyle 360Hz monitör kullanmak gibi. 10000TL'lik Tofaş'a 50000TL modifiye yapmak gibi alakasız anla.

Ilgilenmen gereken tek şey kasayı görmüş izlemiş olman ve neresinde kaç tane fan olduğu. Kaç tane toz filtresi olduğu vs. çok bir şey yok. Ben diyorum toz almasin ama sen diyorsun elde yap. Hani benim dediğimle de celişiyor.
Sana yap demiyorum ki.
Sen al.

PC Building similatörde senin sistemini topladım hocam anlatmaya gerek yok :D. Bu arada bunun incelemesi gelmeyecek mi ya :(
Psu+kasa önerisine gelirsek:
XPG set yakışır.

Sen cansın. Ama ben bütceyi zaten aşarak 1700'e geldim kaliteli 700 80+ yok mu hocam PSU konusunda modüler, yarı modüler olaylarını vs. pek bilmiyorum modüler kablo yayıntisını azaltıyordu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı