1000-1900 TL arası oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
1000-1900
Kafa yapısına göre değişkenlik gösterebilir bilmiyorum ben de herhangi bir problem yaratmadı. Corsair bölge sorumlusu değilim kullanıcıyım sadece :)

Nari Ultimate'de güzel indirime girmiş 1950 tl civarına geliyor vergi kargo dahil 118 pound tutuyor ama bilemedim bu da fazla ağır bir kulaklık.

Arctis 9 veya Corsair virtuoso (non-se) almayı planlıyorum hangisi sizce?
Virtuoso SE deneme fırsatım oldu. Kulaklıklar içinde en kötü deneyim Virtuoso SE oldu. Tasarımı ve ses kalitesi o kadar iyi olmasına rağmen ağırlık dengesizliği ve rahatsızlığı katlanılmazdı. Belki rahatlığı kişiden kişiye değişir fakat o dönem Arctis 5 kullandığım için bana aşırı rahatsız gelmişti. HS80 ses ve mikrofon bakımından Vistuoso'nun üstünde ama mikrofonu açıkta olduğu için Arctis 7 tercih etmiştim.

Kafa yapısına göre değişkenlik gösterebilir bilmiyorum ben de herhangi bir problem yaratmadı. Corsair bölge sorumlusu değilim kullanıcıyım sadece :)

Virtuoso aldım, kafama oturdu ancak kulaklıkta dip ses var. Dip ses sorununu çözmek için aygıt yöneticisinden yazılımı silmek gerekiyormuş, öyle yapınca da ICUE'nun EQ ayarı çalışmıyor.
Virtuoso aldım, kafama oturdu ancak kulaklıkta dip ses var. Dip ses sorununu çözmek için aygıt yöneticisinden yazılımı silmek gerekiyormuş, öyle yapınca da ICUE'nun EQ ayarı çalışmıyor.
Kulaklığı çok sevdim iade etmek istemiyorum ama başka çare yok gibi.

Kulaklığı çok sevdim iade etmek istemiyorum ama başka çare yok gibi.

Akşam eve geçtiğimde müsait olursan ayarlarını yaparım.

Akşam eve geçtiğimde müsait olursan ayarlarını yaparım.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama EQ ayarı varsa atabilir misiniz? Veya ne yapmam gerekiyor geçirmek için?
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama EQ ayarı varsa atabilir misiniz? Veya ne yapmam gerekiyor geçirmek için?
Bir de cloud 2 wireless denediniz mi? O nasıldır?

Bir de Cloud 2 Wireless denediniz mi? O nasıldır?

Cloud 2 bana çok konforsuz geldiği için kullanmıyorum. Kenarda kutusunda yatıyor hatta.
EQ ayarları var tabii ki ancak kendine göre ayarlamanı tavsiye ederim. Uğraşmak istemiyorum dersen attığım linkteki video işini görür. Corsair Virtuoso EQ

Geri
Yukarı