1000-2000 TL Bisiklet Önerisi

nazzywest

Hectopat
Ben okula gitmek icin kullanıcam. 9 10 KM'lik yol bildiğiniz üzere şehir içi kullanıcam ama yollar taş bozuk olduğu için dağ ya da yol düşünüyorum. Boyum 1.80, kilom 70. 2000 TL limitim var. Hiç bilgim yok marka ilgili kucukken sadece bisiklet bindim o da dandik bir markaydı. Önerilerinizi bekliyorum.

B'twin Rockrider 540 öneririm.Tam bir fiyat-performans ürünü. Decathlon mağazalarında satılıyor.

Dağ Bisikletleri - 27,5" ROCKRIDER 540 DAĞ BİSİKLETİ

ÖN AMORTİSÖRSUNTOUR XCR 100, 100 mm hareket mesafeli ( +/- sertliği ayarlanabilir) maşa. Kilitlenebilir maşa sayesinde düz yollarda enerji kaybı olmaz.
ARKA AMORTİSÖRArka süspansiyonu bulunmamaktadır.
VİTES SİSTEMİÜçlü aynakol, 22 / 32 / 44 dişler.
SHIMANO ALTUS 9 vitesli arka aktarıcı.
MICROSHIFT MS25 Ön aktarıcı.
SHIMANO ALTUS M370 göstergeli vites kolu.
SHIMANO HG 200 kaset , 9 rubleli, 11-34 diş.
FRENÖnde ve arkada HAYES RADAR 160 mm diskli hidrolik disk frenler.

Veya

Önde ve arkada BTWIN by TEKTRO, 160mm diskli hidrolik disk frenler.

Hidrolik frenleme sistemi daha stabil ve güçlü bir frenleme sağlar; böylece fren kollarına fazla güç uygulamanız gerekmez.
GİDON / GİDON BOĞAZI / DİREKSİYON / ELCİKBTWIN SPORT OVERSIZE, S VE M boyda 660 mm genişlikte, L, XL boyda 680 mm genişlikte, büyük kadro.
BTWIN alüminyum gidon boğazı S boyda 70 mm, M ve L boyda 80 mm. ve XL boyda 90 mm. çapa sahiptir.
+3 cm'ye kadar yükseltilebilir gidon boğazı 5 farklı yükseklik pozisyonuna sahiptir (+ 0 mm, + 7.5 mm, + 15 mm, +22.5 mm, +30 mm).
A-headset yarı entegre furç yatağı, en iyi su geçirmezliği sağlar. 120 mm BTWIN SPORT elcikler : Rahatlık ayağınızın altında!
JANTLARÇift alüminyum katlı AERO TRAIL Evo jantlar : Hafif, sağlam ve dayanıklı.
27.5 inç çap : Konfor ile performans arasındaki en iyi denge.
28 jant teli sayesinde dayanıklı ve güçlü olmasının yanında hafif de.
LASTİKLERBTWIN ALL TERRAIN LIGHT 27.5" x 2.0 lastikler; tüm zemin tiplerine uygun dişler.
Lastiklerin sahip olduğu eğim, lastiklerin üstündeki dönme ağırlığını azaltır. Kullanıcının ağırlığına göre hava basılması önerilir.
SELE / SELE BORUSUB'TWIN ERGOFIT Evo sele, arttırılmış genişliğiyle rahatlık sağlar, hamak tarzı dizaynıyla baskıyı ve darbeleri daha iyi dağıtır. Çok hafif alüminyum B'TWIN SPORT sele borusu. 27.2 mm çapıyla, size doğal bir oturuş esnekliği sağlar, bu esneklik klasik modellere kadar 5 kat daha iyidir.
400 mm uzunluk tam istediğiniz boya ayarlama özgürlüğü sağlar.
PEDALB'TWIN FLAT EVO reçine pedallar : Sert ve hafif.
Geniş basma yüzeyi sayesinde, dağ bisikletinizi daha kontrollü kullanabilirsiniz. Agresif dişli yüzeyi sayesinde, ayağa daha iyi tutunur.
AĞIRLIKS boyda 13,50 kg (pedalsız).
M boyda 13,95 kg (pedalsız).
L boyda 14,05 kg (pedalsız).
XL boyda 14,20 kg (pedalsız).
imgres.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı