1000-2000 TL klavye tavsiyesi

Labsente

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim fiyat aralığı içinde bir klavye bakıyorum. Klavyede aradığım en önemli özellik mümkün olduğunca sessiz olması. Klavyeyi daha çok tek oyunculu oyunlar ve günlük kullanım için istiyorum. Şimdiden gelecek tüm öneriler için teşekkür ederim.

XPG Summoner Cherry MX Blue Mekanik RGB Türkçe Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bu klavye mağazaya özel 1000TL'ye satılıyor diye biliyorum.
Edit: Sessiz demişsiniz şimdi fark ettim, bu klavye Blue Switch çatır çutur ses yapar.

Hocam bu Switch olayına hakim değilim ben. Sessiz olmasını istiyorsam hangi Switch türünü seçmeliyim. Markadan markaya değişiyor galiba bunlar. İnternette öyle görmüştüm.

Hocam bu Switch olayına hakim değilim ben. Sessiz olmasını istiyorsam hangi Switch türünü seçmeliyim. Markadan markaya değişiyor galiba bunlar. İnternette öyle görmüştüm.
Markadan markaya değişse de genelde çoğu aynı, sessiz switchler, siyah, kırmızı, kahverengi switchlerdir.
Alınacak klavyede doğrusal ve dokunsal switchli klavyelerden alabilirsiniz.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar tavsiye verebilir mi?

Bir süredir bakmama rağmen hangisini tercih etmem gerektiğine karar veremedim. 7 yıllık emektar klavyem büyük sıkıntı oluşturuyor. Başka konular da Numpad'siz klavyeler çok tavsiye edilmiş ama ben o tarz klavyelere sıcak bakmıyorum. Sessiz olması ve uzun süre kullanılabilir olması kafidir. Eğer değeceğini düşünüyorsanız bütçemi daha da arttırabilirim.

Geri
Yukarı