1000-2000 TL Masaüstü Veya Laptop Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lucky

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir oyun bilgisayarı arıyorum. Fiyat aralığım 1000-2000 TL açıklığında. Masaüstü veya laptop fark etmez. Masaüstü önericekseniz lütfen parçaları ve setleriyle birlikte yazabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat sayfasındaki sistem tavsiyeleri kısmını incelemeden geçme derim. Biraz orayı incele arkadaşlarda önereceklerdir zaten.

Technopat sayfasındaki sistem tavsiyeleri kısmını incelemeden geçme derim. Biraz orayı incele arkadaşlarda önereceklerdir zaten.

Önerdim zaten :). Monitör lazım değilse ekran kartını R9 280 yap.

Biraz düşünerek yazdığım için sen öne geçmişsin. :D

Burak Tüzün topluyor. Bakalım ne olacak...

League of Legends oyununu oynıyorum,cagılberk önerdiğin sistemleri toplayınca Fps azalıp oyunda herhangi bir kasma yaşanabilirmi ?Yeni topladığım bilgeseyarın League of Legends oyununa uyumlu ve sorunsuz rahat bir şekilde oynanabilmesini istiyorum.

- - - Güncellendi - - -

League of Legends oyununu oynıyorum,cagılberk önerdiğin sistemleri toplayınca Fps azalıp oyunda herhangi bir kasma yaşanabilirmi ?Yeni topladığım bilgeseyarın League of Legends oyununa uyumlu ve sorunsuz rahat bir şekilde oynanabilmesini istiyorum.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

LoL'ü ultrada 100 FPS ile oynarsın ;). Bu arada ben de LoL oynuyorum :). TR'de nickim: DreamLife1

Benim Nickim Luckyies1 Ultra derken en yüksek görüntüde kalitedemi demek istiyorsunuz?

Evet, olabilecek en yüksek ayar ultradır. Alırsan çok mutlu olacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı