1000-2000 TL mekanik klavye önerisi

Dosya Ekleri

• IMG_20210826_201915.jpg
    IMG_20210826_201915.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 65
Hocam bende 1 haftadır araştırıyorum. En mantıklı ürünü öneriyorum size.
Asus TUF Gaming K3 Red Switch Mekanik klavye
Bir günde elime ulaştı. 1699 TL güncel fiyatı.
Tuş takımı red switch ve ciddi anlama sessiz. Işıklandırması çok tatlı ve ilk elinize alınca klavye benim diyor.
Mıknatıslı bir bilek desteği var. Ayrıca USB girişi de mevcut ekstra olarak. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam bende 1 haftadır araştırıyorum. En mantıklı ürünü öneriyorum size.
Asus TUF Gaming K3 Red Switch Mekanik klavye
Bir günde elime ulaştı. 1699 TL güncel fiyatı.
Tuş takımı red switch ve ciddi anlama sessiz. Işıklandırması çok tatlı ve ilk elinize alınca klavye benim diyor.
Mıknatıslı bir bilek desteği var. Ayrıca USB girişi de mevcut ekstra olarak. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tavsiye için teşekkürler

Corsair k68 red switch kullanıyorum sessiz ve sağlam bir klavye. Fps oyunları oynuyorum daha önce de orta yollu bir klavye kullanıyordum wasd tuşları 1 sene de bozulmuştu. K68 te öyle bir sorun olmadı gerçekten sağlam klavye. 2065 lira amazonda bütçeyi aşıyor biraz ama tavsiye ederim.

Hazır stokları da varken kaçırmayın. Bütçede bundan iyi bir klavye yok. Cherry MX switch'ler kullanan klavyeleri bulabilirsiniz ama bu klavyedeki RX switch'ler Cherry MX'ten çok daha mantıklı. Performans olarak da daha iyi ömür olarak da. Bir süredir stoklarda olmadığı için 2-3 yer 6000TL gibi çok abartı fiyatlardan satıyordu. Hazır bulabiliyorken başka bir klavyeye yönelmeyin.

Geri
Yukarı