1000-2500 TL arası Kablolu/Kablosuz kulaklık önerisi

Daha fazla  
Merhaba bütçemi yazdım, öyle araştırmaya falan girmeden direkt aklıma HyperX Cloud 2 Wireless geldi, 2500 civarı idi sanırım ama dip ses ve az ses sorunu var yorumları vardı.
SteelSeries Arctis 5'te aklıma geldi fakat yok 7.1 yok surruound falan kafam karıştı :)
Kulaklıktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Genel olarak 3A tarzı oyunlar oynuyorum öyle çok rekabetçi ( CS:GO-Valorant-LoL-Apex vb.) Oyunları sevmem ama arada bir oynarım. Ayrıca müzik performansıda iyi olursa sevinirim müzikte çok dinlerim.
Kablolu kablosuz konusu ile ilgili şunu söyleyeyim eğer 2500 kablosuz ve 2500 kablolu öneri yaptıysanız hangisi daha kaliteli ona göre alırım olay kablolu kablosuz olması değil ikisi de olur.
Önemli olan kaliteli olması uzun yıllar dayanması vs. ve oyun - müzik ihtiyacımı karşılaması.
Anakartım: ASUS Prime A320M-R DDR4 AM4 mATX (ses kartı vesaire ben almadım anakartın kendisinde varsa falan bilmiyorum)

Merhaba bütçemi yazdım, öyle araştırmaya falan girmeden direkt aklıma HyperX Cloud 2 Wireless geldi, 2500 civarı idi sanırım ama dip ses ve az ses sorunu var yorumları vardı.
SteelSeries Arctis 5'te aklıma geldi fakat yok 7.1 yok surruound falan kafam karıştı :)
Kulaklıktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Genel olarak 3A tarzı oyunlar oynuyorum öyle çok rekabetçi ( CS:GO-Valorant-LoL-Apex vb.) Oyunları sevmem ama arada bir oynarım. Ayrıca müzik performansıda iyi olursa sevinirim müzikte çok dinlerim.
Kablolu kablosuz konusu ile ilgili şunu söyleyeyim eğer 2500 kablosuz ve 2500 kablolu öneri yaptıysanız hangisi daha kaliteli ona göre alırım olay kablolu kablosuz olması değil ikisi de olur.
Önemli olan kaliteli olması uzun yıllar dayanması vs. ve oyun - müzik ihtiyacımı karşılaması.
Anakartım: ASUS Prime A320M-R DDR4 AM4 mATX (ses kartı vesaire ben almadım anakartın kendisinde varsa falan bilmiyorum)
Arctis 5 en uygunu gibi size

@Merdt

Rekabetçide üzmez, tek oyunculuda büyüler. Müzikte aklınızı alır. Sesin dışarı gitmesi sorun değilse benim önerim bu olur.

Ya hocam yardım edebilir misin Sennheiser HD 559 | SteelSeries Arctis 5 | HyperX Cloud 2 | Logitech G PRO X | arasında gidip geliyorum sence hangisini almalıyım?
Dediğim gibi öyle profesyonel bir şekilde CS:GO-Valorant falan oynamıyorum ama arada bir girerim genel olarak 3A oyunlar oynuyorum ve müzik dinliyorum bu iki ihtiyacımı karşılasın ama rekabetçi oyunlarda da normal bir performansı olsun.
Yani 3A & müzik performansı çok iyi olurken rekabetçi oyunlar performansı kötü olmasın normal olsun 7.1 olayı falan olsun yani.
Fikrimide değiştirdim kablosuz değil kablolu istiyorum.
(Sesde dışarıya çok gitmesin ya hani bunun bir ölçüsü var mı bilmiyorum ama sesin dışarıya gitmesi Gamepower Medusa gibi olursa uygundur benim için)

@Merdt

Ya hocam yardım edebilir misin Sennheiser HD 559 | Steelseries Arctis 5 | Hyperx Cloud 2 | Logitech G Pro X | arasında gidip geliyorum sence hangisini almalıyım?
Dediğim gibi öyle profesyonel bir şekilde csgo-valorant felan oynamıyorum ama arada bir girerim genel olarak 3a oyunlar oynuyorum ve müzik dinliyorum bu iki ihtiyacımı karşılasın ama rekabetçi oyunlarda da normal bir performansı olsun.
Yani 3a & müzik performansı çok iyi olurken rekabetçi oyunlar performansı kötü olmasın normal olsun 7.1 olayı felan olsun yani.
Fikrimide değiştirdim kablosuz değil kablolu istiyorum.
Sennheiser'da 7.1 yok, ayrıca ses de dışarı gider zaten. Bunların arasından G Pro X size daha mantıklı olur gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı