1000-3000 TL Oyun kulaklığı önerisi

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Merhaba uzun zamandır kulaklıksız idare ediyordum. Artık vakti geldiği için kaliteli bir kulaklık almak istiyorum. Öncelikle kablosuz kablolu farkı çok olur mu? Hangisini önerirsiniz? Ve SteelSeries Corsair ASUS gibi markalardan hangi modeller olabilir? Bütçe 1000-3000 arası.

Kablosuz kulaklık ile kablolu kulaklığın en temel farkı kablo olmaması. Onun dışında ses performansı ve gecikme performansı falan o kadar fark etmiyor.

Kablolu;

Kablosuz;

Kablosuz kulaklık ile kablolu kulaklığın en temel farkı kablo olmaması. Onun dışında ses performansı ve gecikme performansı falan o kadar fark etmiyor.

Kablolu;

Kablosuz;
Kalitesiz kablosuz kulaklıklarda ses kasma sorunu oluyordu ya o yüzden sormuştum. Sorun çıkarmayacak ise tercihim kablosuzdur.

Ve kafayı uzun süre kullanımda ağrıtmaması benim için çok önemli rahatlığı vs.

Kalitesiz kablosuz kulaklıklarda ses kasma sorunu oluyordu ya o yüzden sormuştum. Sorun çıkarmayacak ise tercihim kablosuzdur.

Ve kafayı uzun süre kullanımda ağrıtmaması benim için çok önemli rahatlığı vs.
Kaliteli kablosuzlar bütçeni aşıyor açıkçası.
Şu üçü var.

Bir de yukarıya attığım Barracuda X var.

Kaliteli kablosuzlar bütçeni aşıyor açıkçası.
Şu üçü var.

Bir de yukarıya attığım Barracuda X var.
Bütçeyi artması şu an önemli değil. İyi olanı öğreneyim ona göre bütçe ayarlamaya çalışırım. Bu markaları bilmiyorum, daha çok steelseries corsair gibi markalar var mı ? Bütçede sorunum yok şu anda kablosuz alternatiflere açığım.

Arctis 1 okey midir ?

Bütçeyi artması şu an önemli değil. İyi olanı öğreneyim ona göre bütçe ayarlamaya çalışırım. Bu markaları bilmiyorum, daha çok SteelSeries Corsair gibi markalar var mı? Bütçede sorunum yok şu anda kablosuz alternatiflere açığım.
HyperX oldukça iyi bir marka hocam. Zaten HyperX'in ana kategorisi, oyuncu ekipmanlarıdır.

Bütçeni aşmasını sorun etmiyorsan HS80 var kablosuz olarak. Tek eksisi mikrofonu sökülemiyor.

HyperX oldukça iyi bir marka hocam. Zaten HyperX'in ana kategorisi, oyuncu ekipmanlarıdır.

Bütçeni aşmasını sorun etmiyorsan HS80 var kablosuz olarak. Tek eksisi mikrofonu sökülemiyor.
Hocam HyperX iyiyse düşünebilirim de diğerlerine kıyasla nasıl olduğunu bilmiyordum.

Geri
Yukarı