1000₺ 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
1000

GeorgeBesT7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Corsair Void Pro Special Edition kullanıcısıydım fakat sorunları üst üste geldi ve yeni bir kulaklığa ihtiyacım var. Öneri verebilirseniz çok sevinirim.

Hocam yorumlara bakınca eskide kaldı artık bu fiyatı hak etmiyor gibi yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız yorumlayabilir misiniz?
Hocam yorumlara bakınca eskide kaldı artık bu fiyatı hak etmiyor gibi yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız yorumlayabilir misinizp
razer tercih etmiyorum hocam.

Hocam yorumlara bakınca eskide kaldı artık bu fiyatı hak etmiyor gibi yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız yorumlayabilir misiniz?

Hocam yorumlara bakınca eskide kaldı artık bu fiyatı hak etmiyor gibi yorumlar gördüm. Kullanıyorsanız yorumlayabilir misinizp

razer tercih etmiyorum hocam.
Süper konforlu ve ses kalitesi çok güzel. Yeni almak istiyorsanız wireless modeli var. Ayrıca "yeni" çıkan Logitech G pro X den daha konforlu ve ses kalitesi neredeyse eşit 700 lira daha fazla vermek istemiyorsanız ve aklınızı kullanmak istiyorsanız cloud 2 almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Cloud 2 7.1i zaten kötü Kraken t. E mh 752/751 blacskhark V2 varken Cloud 2 eskimiş olarak kalacak.

Kraken t. E almanı öneririm crosstalk sorunu size rahatsız edici olmazsa mh 752.
1000 liraya kaliteli 7.1 bulamazsınız. Zaten kullanmıyorum 7.1 özelliğini.1000TL'ye Alınabilecek en "iyi" kulaklık cloud 2 dir şu anda. Razer'dan uzak dur. Hatta 1500 liralık logitech g pro x tokatlayan bir kulaklık.

1000 liraya kaliteli 7.1 bulamazsınız. Zaten kullanmıyorum 7.1 özelliğini.1000TL'ye Alınabilecek en "iyi" kulaklık cloud 2 dir şu anda. Razer'dan uzak dur. Hatta 1500 liralık logitech g pro x tokatlayan bir kulaklık.
Neden Razer'dan uzak dur dediniz acaba? Şu anda Blackshark V2 kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşatmadı bana. Ayrıca Razer kulaklık kullanan birçok tanıdığım var. Bunu söyleme nedeniniz ve dayanağınız nedir acaba?

Geri
Yukarı