₺1000 750W PSU tavsiyesi

Bütçe
1000
700W Olması sebebiyle içime tam sinmedi ama sağlam bir ürüne benziyor. Tier kaç olarak geçiyor bilginiz var mı hocam?

Tier B'de yüksek öncelik sınıfında. Sistemine 650W da yeter, geliştirme istiyorsun diye yükseklerde takılıyoruz.

Hocam siz bence XPG Core Reactor 850W alın tier a sınıfında bir PSU kalitelidir.
Benim de aklımdan geçen buydu hocam. Trendyol’da 1580 liraya Core Reactor 850W var sanırım bu PSU’yu alacağım.

Benim de aklımdan geçen buydu hocam. Trendyol'da 1580 liraya Core Reactor 850W var sanırım bu PSU'yu alacağım.

Eğer alabilirsen hiç yanlış bir karar olmaz, hayırlı olsun şimdiden. Onun da fiyatı iyi imiş.

FSP gibi genel uzmanlığını güç ve enerji üstüne vermiş bir firmayı tercih etmenizi tavsiye ediyorum. FSP veya Seasonic. Bu iki markaya güvenebilirsin.
Güç kaynağı konusunda biraz şanssızım sanırım yıllar önce Seasonic 620W PSU almıştım ve elektriğin dalgalı olduğu bir bölgede yaşıyordum 1 yıl bile dayanamadı. Onu da toprağa verince High Power PSU aldım ve aynı bölgede 2-3 yıl kullandım. Seasonic Fiyatları da acayip yüksek 550W olanı bile 2000 liraya satılıyor bu fiyatları hakkettiğini düşünmüyorum.

Güç kaynağı konusunda biraz şanssızım sanırım yıllar önce Seasonic 620W PSU almıştım ve elektriğin dalgalı olduğu bir bölgede yaşıyordum 1 yıl bile dayanamadı. Fiyatları da acayip yüksek 550W olanı bile 2000 liraya satılıyor bu fiyatları hakkettiğini düşünmüyorum.

Kesinlikle haklısınız fiyat konusunda. Az önce ben de baktım inanılmaz yüksek. Diğer alternatif olarak EVGA ürününü tavsiye edebilirim.

Bunun yerine bunu alsa daha mantıklı olur bence. Kasanın içinde aynı PSU'dan var. Kasayı kullanmazsa da satar :D

Bunun yerine bunu alsa daha mantıklı olur bence. Kasanın içinde aynı PSU'dan var. Kasayı kullanmazsa da satar :D
Aman hocam bir daha Corsair PSU almam muhtemelen birde kasayı satmakla uğraşmak ayrı dert.🙂
Core Reactor 850W Modelini sipariş verdim yardımları için herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı