1000₺ bütçe kasa önerisi

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 630

die

Hectopat
Makaleler
1
Yaklaşık 6 yıldır uzay sistem kullanıyorum. O yüzden kasaya pek harcamak istemiyorum ilk seferde. Fakat yine de verdiğim 1000₺ parayı boşa çıkarmayacak kasa öneriniz var mı? 120mm sıvı soğutma kullanıyorum, anakart b450m s2h. Sistemde 1080Ti FE var sisteme hava girişi yok. İki adet soğutmada parçaların sıcağını dışarı göndermek için çalışıyor.

@die fanları psu üzerinden güce de bağlayabilirsin asus tuf b450 plus gaming kullanıyorum bende fan çıkışı çok sizin kartınız hakkında bilgim yok 4 pinli olarak 4 adet var sanırım fanlarda 3 pin olmasına rağmen tekmontajla tamamı çalışıyor

Hepsiburada ile 1286 liraya gelen Dark'ı 2 günde kargolamadıkları için iptal ederek MSI MAG FORGE M100A aldım 1005₺'ye geldi. Derecelerde hiçbir fark yok. Şaşırttı beni.

Hepsiburada ile 1286 liraya gelen Dark'ı 2 günde kargolamadıkları için iptal ederek MSI MAG FORGE M100A aldım 1005₺'ye geldi. Derecelerde hiçbir fark yok. Şaşırttı beni.
İyi bir toz temizliği yapın ve macunu yenileyin ekran kartı için. İşlemci tarafında bir sıkıntınız var ise yeni soğutucuya yönelin. 1080 Ti eski nesil ve güç tüketen bir kart o yüzden bakımları yapılmalı termal macun, ped gibi değişimleri etkisini gösterir.

İyi bir toz temizliği yapın ve macunu yenileyin ekran kartı için. İşlemci tarafında bir sıkıntınız var ise yeni soğutucuya yönelin. 1080 Ti eski nesil ve güç tüketen bir kart o yüzden bakımları yapılmalı termal macun, ped gibi değişimleri etkisini gösterir.
Uzay sistem kullanıyordum, hala uzay sistem gibi dereceler demek istiyorum. İşlemci 4.20'ye overclocklu ve 60 dereceyi geçmiyor(3500X). 1080Ti'de zaten kendi kafasında yorabilecek bir oyun olursa 70 derece yoksa 40 50 kafasınsa göre takılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı