1000 Dolara (Amerikadan) Sistem Tavsiyesi

KaanUzar

Hectopat
Yer
Kadıköy/İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Z97-PRO GAMER yerine Gigabyte Z97X-Gaming-5 alabilirsin. Seçtiğin SSD hakkında hiç bir fikrim yok.
i5 4690k yeterlidir, ayrıca buradan kısarak daha iyi ekran kartı sürümü alabilirsin.

ekran kartı konusu kafamı kurcalıyor zaten .. siz ne önerirsiniz ? benim isteğim şudur eve geldiğim zaman 2 fifa 15 oynamak 2 saat gta5 oynamak falan olacaktır en fazla .. ama tabiki akıcı ve iyi bir görüntü kalitesiyle oynamak isterim tek isteğim bu

SSD 256-250 GB yeter. Eğer iş gereği iyi bir işlemci lazım değilse işlemciyi i5 4690 ile değiştirin. O.C yapmayı biliyorsanız i5 4690K ve H100i alın. Artan para ile yeterse GTX 980Ti , yetmezse GTX 980 alın. İkisine de yetmezse GTX 970 HoF alın.

arkadaşlar kararı verdm gtx 980 strix alıcam ekran kartını 500 dolarda fiyatı var .. şimdi gelelim buna uygun işlemci ve anakarta :) ilerde oc imkanım olması için i7 4790k ve z97 pro gamer diye düşünüyorum hala ( bu arada ram de önemli tabii )

@KaanUzar Dostum eğer oyun oynuyorsan fazla işlem gücüne ihtiyaç duymuyorsan İntel Core i5 4690K fazlasıyla yeterlidir hatta İntel Core i5 4590 veya İntel Core i5 4460 bile yeterli olacaktır. Ekran kartına gelecek olursak, Tercihini GTX 980 Ti 'dan yana kullan hiç yapamıyorsan GTX 980 yap.

Bu arada ürünü yurt dışından kargoyla mı getirteceksin? bir tanıdığın mı getirecek?

Edit; RAM olarak 8GB DDR3 1600MHz önümüzdeki 2 sene boyunca rahatlıkla yetecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı