₺1000 kulaklık önerisi

Onun yerine GSP 300 daha performanslı ama arctis 5 cloud2 den iyi midir bilmiyorum yıllardır tartışılıyor herkes farklı bir şey diyor. Blackshark, creative falan almak istemiyorsanız, beyazı da seviyormuşsunuz, arctis 5'i alabilirsiniz 900 tl ye. Kısıtlı bütçeden en iyi seçenegi bulmanıza gerek yok sonucta, arctis 5 tatmin edecektir sizi.
Bende öyle düşündüm, herhangi bir kronik sorunu var mıdır?

Arkadaşlar ben bugün 900 TL'ye Corsair Void RGB Elite Wireless modelini aldım. Sorun yaşar mıyım? Veya ileride batarya ölünce batarya bulmak kolay mıdır? Bu arada izlediğim videolar ve forumlardaki karşılaştırma ve yorumları inceleyip de aldım o fiyata kablosuz bir ürün almak bence daha mantıklı.

Arkadaşlar ben bugün 900 TL'ye Corsair Void RGB Elite Wireless modelini aldım. Sorun yaşar mıyım? Veya ileride batarya ölünce batarya bulmak kolay mıdır? Bu arada izlediğim videolar ve forumlardaki karşılaştırma ve yorumları inceleyip de aldım o fiyata kablosuz bir ürün almak bence daha mantıklı.
Dip ses olacaktır yüksek ihtimal. Ama dert etmeyin, neredeyse her kulaklıkta var.
Arctis 5 iyi midir? Ayrıca bataryası nasıl bir batarya? Değiştirmesi veya bulması kolay mıdır?
Batarya falan yok, kablolu kulaklık

Hocam o fiyata kablosuz kulaklıktan çok çok da beklenti olmaması gerekiyormuş, herkes öyle diyor da, Void'in dip ses sorunu falan filan var.

Dip ses olacaktır yüksek ihtimal. Ama dert etmeyin, neredeyse her kulaklıkta var.

Batarya falan yok, kablolu kulaklık.

Kablosuz kulaklıklarda illaki batarya ölecek ve arayışa gireceğim değil mi?
Hocam o fiyata kablosuz kulaklıktan çok çok da beklenti olmaması gerekiyormuş, herkes öyle diyor da, Void'in dip ses sorunu falan falan var.

Dip ses sorunu yazılım kaynaklıymış ben yazılım kullanmıyorum. Aynısını şu an kullandığım Gamepower Mihawk için de demişerdi. Yazılım kullanmadığım için hiç dip ses sorunu yaşamadım.

Hocam o fiyata kablosuz kulaklıktan çok çok da beklenti olmaması gerekiyormuş, herkes öyle diyor da, Void'in dip ses sorunu falan falan var.

Hocam 1400 birim normal fiyatı :( daha ne yapabilirim kulaklık alıyoruz ya.
Hiçbir fikrim yok hocam bende sizin sipariş ettiğiniz kulaklığı çok sevdim heves ettim ama kronik sorunu var insanlar düzeltiyor ama ben biraz beceriksiz olduğum için kesin düzeltemem sinirlerim diye almadım.

En erken 3 yıl sonra olacak bir problem ama ben şimdiden arayışa girdim sinir strese girmemek için :). Öyle bir sorun yaşadığımda ne yapacağımı bilirsem rahat davranırım.
Hiçbir fikrim yok hocam bende sizin sipariş ettiğiniz kulaklığı çok sevdim heves ettim ama kronik sorunu var insanlar düzeltiyor ama ben biraz beceriksiz olduğum için kesin düzeltemem sinirlerim diye almadım.

Kulaklığı çok beğendim çok güzel ama bu dediğim batarya sorunu 3 yıldan önce karşılaşması çok zor bir durum. O da karşılaşırsanız ürün sorunludur garanti karşılar sorunu.

Geri
Yukarı