₺1000 kulaklık önerisi

Hocam 1400 birim normal fiyatı :( daha ne yapabilirim kulaklık alıyoruz ya.

En erken 3 yıl sonra olacak bir problem ama ben şimdiden arayışa girdim sinir strese girmemek için :). Öyle bir sorun yaşadığımda ne yapacağımı bilirsem rahat davranırım.

Kulaklığı çok beğendim çok güzel ama bu dediğim batarya sorunu 3 yıldan önce karşılaşması çok zor bir durum. O da karşılaşırsanız ürün sorunludur garanti karşılar sorunu.
Tek sorunum batarya olsa alırım açıkcası..
Blackshark v2 alın. Beğenmezseniz gsp 300, beğenmezseniz mh752, o da olmazsa creative soundblasterx h6. Hiçbirini begenmezseniz arctis 5 alın gitsin artık :D
@Umutcengz mh752 önerecektim de arctis 5'i kafaya taktınız diye önermedim :D Belki begenirsiniz, bir bakın
Dediğiniz gibi kafaya taktım sanırım biraz. Beni anca Void ile kandırabilirsin, tabi beyazı ile...

Tek sorunum batarya olsa alırım açıkçası.

Dediğiniz gibi kafaya taktım sanırım biraz. Beni anca Void ile kandırabilirsin, tabii beyazı ile...

Şu an İtopya'da tam 999 TL beyaz Void RGB Elite :D
Tek sorunum batarya olsa alırım açıkçası.

Dediğiniz gibi kafaya taktım sanırım biraz. Beni anca Void ile kandırabilirsin, tabii beyazı ile...

Batarya dışında neyi sorun ediyosunuz ki hocam. O kulaklığın başka sorunu yok. Tek sorun 3-3.5 sene sonra bataryası bitecek illaki. O zaman da AliExpress'ten veya Türkiye'den bile illaki bulunur o batarya.

Takıntılıyız ama şey değiliz. :D

Kablolu kulaklığa o parayı vermem :)

Kablosuz da başka ya. Öyle olmasa ben de kablolu alacaktım 560TL'di en son İtopya'da.

Yani bende kablosuz mouse'a geçince kulaklığı da öyle alırım dedim void'e göz koymuştum ama kronik sorunları ve benim becerisizliğimi hesaba katarsak pek iç açıcı sonuçlar ortaya çıkmaz....

Kablosuz kulaklıgın avantajları neler, hepsini yazar mısınız?

Hocam sürekli kablo çekiyor kafamı nefret ediyorum. Ayrıca kablo uzun olsa da masam uzun olduğundan kablonun boyu her türlü kısa kalıyor ayağa kalkınca falan çekiyorum hatta bazen Logitech G230'un kablosu uzun ama o bile yetersizdi.
Çok hakim değilim, dip ses sorunu.

Aldığım her kulaklıkta dip ses var dendi. Daha bir kere bile yaşamadım ben mi şanslıyım anlamadım :D

Geri
Yukarı