₺1000 kulaklık önerisi

Hocam sanırsam kulaklıklardan benim anladığımdan iyi anlıyorsunuz. Void Elite Wireless iade edeyim mi? Kablolu istemiyorum. O fiyata daha iyi bir kablosuz kulaklık var mıdır?
Bu bütçede fury x var diye biliyorum, ama yarın öbür gün sıkıntı cıkarsa Corsair yakından ilgilenecektir. Amazon'dan mı aldınız void elite'i ?

Kesinlikle bunu al ben geçen sene 1800 TL'den almıştım şu an aşırı indirimde ve yanında kulaklık standıda hediye kaçırmamanı tavsiye ederim almadıysan.
Arkadaşlar bu kulaklığın herhangi bir sorunu var mı? Beyaz oluşu ve iyi indirim oluşu cezbetti açıkcası?

Arkadaşlar bu kulaklığın herhangi bir sorunu var mı? Beyaz oluşu ve iyi indirim oluşu cezbetti açıkcası?
Şu incelemelere bakıp yorumlamak lazım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ModArt PC incelemesini biraz izledik. Fiyatına göre güzel görünüyor ama incelemelerin hepsine bakmak lazım. Stoğu azalıyor. Araştırmanı iyi yap, gerçekten vaat edileni veren bir ürünse kaçmaz.
Zamanında gerçek 7.1 Asus Rog Centurion 8 ay kadar kullanmış biri olarak Asus'un bol keseden atmalarına alışığım ve bu marka her ürüne antipatim var.
Konu dışı ama aklımka geldi. Gerçek 7.1 incelemem:
Diğer Türkçe incelemeler:

Yeni konular

Geri
Yukarı