1000$ laptop önerisi

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
10 yıllık bilgisayar bozuldu. Yeni bilgisayar önerisi olan var mı? Bütçe 1000$ civarı, yaklaşık 7, 8B TL.

Bu hayli iyi görünüyor fiyatına göre. Pili nasıldır acaba?
Bu arada oyun oynamıyorum. İş için alacağım bir süreliğine. Tekli çekirdek performansı önemli benim için.

Bu hayli iyi görünüyor fiyatına göre. Pili nasıldır acaba?
Bu arada oyun oynamıyorum. İş için alacağım bir süreliğine. Tekli çekirdek performansı önemli benim için.
Oyun için tekli çekirdek önemli Render tarzı iş için çoklu çekirdek performansı daha önemlidir bence bu size göre. Pili hakkında bilgim yok onu araştırmanız gerekiyor.

Oyun için tekli çekirdek önemli Render tarzı iş için çoklu çekirdek performansı daha önemlidir bence bu size göre. Pili hakkında bilgim yok onu araştırmanız gerekiyor.
Müzik produksiyon için kullanacağım. Zaten çok düşük değilmiş. Baktım benchmark değerlerine.

Yurtdışı ise M1 Air, Dell XPS 13, Matebook gibi modellere bakın. 2in1 isterseniz Surface 7 Pro, Galaxy Book Pro/360, HP Envy x360 (F/P olarak diğerlerinden iyidir) gibi modellere bakabilirsiniz. İhtiyacınız yoksa gaming bilgisayar almayın, ultrabooklar hem daha taşınabilir hem batarya süreleriyle çok öndeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı