1000 lira bandında kulaklık önerisi

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2 gün sonra doğum günüm. Dolayısıyla benden kendim için bir hediye seçmemi istediler. 1000 lira civarında çok fazla oynamayacak şekilde bir kulaklık bakıyorum. Eğer gerçekten değecekse 1100 civarına da çıkabilirim.
Çoğunlukla oyun oynarken ve müzik dinlerken kullanacağım. Büyük oranda rock dinliyorum o yüzden sesleri iyi vermesi benim için çok iyi olur.
Hikayeli oyunlar oynuyorum. Bu etmeni de göze alıp öneri yapmanız çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu modeli önerebilirim, oyunlarda ses konusunda gayet başarılı, müzik konusunda ise standartlarda.

Bu modeli önerebilirim, oyunlarda ses konusunda gayet başarılı, müzik konusunda ise standartlarda.
Ergonomik açıdan nasıldır hocam? Çok da kafamı sıksın istemem.

Şimdi gördüm, Barracuda indirime girmiş, bunu öneririm.
Ergonomik açıdan nasıldır hocam? Çok da kafamı sıksın istemem.
İlk günlerde zorlanabilirsiniz fakat alışınca çok rahat oluyor, Logitech g432'den geçtim ve onun kadar terletmiyor.

Bunlara bakabilirsin. Oneodio'yu ilk defa duymuş olabilirsin ama bu kulaklığı cidden çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tecrübe edebileceğiniz efsane ötesi bir kulaklık. Bir sürü kulaklık kullandım en iyisi bu. Fazla sayıda ve kaliteli ses sürücüleri sayesinde çok detaylı ve net bir ses deneyimi sunuyor. Ses seviyesi zaten inanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı