1000 lira oyuncu kulaklığı tavsiyesi

AOC GH300 veya V2 X alın.

Teşekkür ederim hocam, sanırım V2 X alacağım en kötü yukarıda arkadaşın dediği gibi harici ses kartı alırım. Peki V2 X kulaklıkta gürültü engelleme performansı nasıl acaba? Çünkü sık sık arka planımda gürültü oluyor ben Discord'da iken veya oyun oynarken, sesleri karşıya götürmez değil mi?

Kaliteliyse olmaz. Yani anakartin ses kartindan daha kaliteliyse daha iyi ses verir. Cok da pahali degil ses kartlari.
Anladım hocam, peki var mı bildiğiniz bir ses kartı V2 X ile gidecek şekilde?

Teşekkür ederim hocam, sanırım V2 X alacağım en kötü yukarıda arkadaşın dediği gibi harici ses kartı alırım. Peki V2 X kulaklıkta gürültü engelleme performansı nasıl acaba? Çünkü sık sık arka planımda gürültü oluyor ben discor.

Anladım hocam, peki var mı bildiğiniz bir ses kartı V2 X ile gidecek şekilde?

Bir tane onerilen vardi 200 TL civarindaydi ama o modeli bulamadim, bulursam atarim. U Green var bir de onerilen. Onun harici ses kartlari modellerini bilmiyorum ama anakartinizin ses karti yeterli oldugu soylenmis. Alip almamak size kalmis.

Bir tane onerilen vardi 200 TL civarindaydi ama o modeli bulamadim, bulursam atarim. U Green var bir de onerilen. Onun harici ses kartlari modellerini bilmiyorum ama anakartinizin ses karti yeterli oldugu soylenmis. Alip almamak size kalmis.
Teşekkürler hocam. Alacağım sanırım, kendim şu an HP Pavillion Gaming 600 kullanıyorum 3 yıldır. Artık iyice sıkıntılar çıkarmaya başladı. Kalite olarak yukarıda bir kulaklık gerekiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı