1000 liraya laptop tavsiyesi

Packard Bell Easynote TV43-CM-502TK. Bu Notebook uygundur. Gold'da 999 TL. Ekran kartı AMD Radeon HD 7670M. Yeterli olacaktır.

- - - Güncellendi - - -

Ben de şu an P4 kullanıyorum. Oyunun O'su yok açıkçası.Call of Duty 1'i orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.(!) Tabi oyun büyük ölçüde ekran kartına bağlıdır fakat kasa tamir olduktan sonra işlemciye dahil bir ekran kartı kullanmaya başladım. İnternet durumum ise o kadar vahim değil.Toplama mı yapsam yoksa Notebook mu alsam kararsızım. Fakat normal-max. arası bir gamer olduğum için masaüstü cazip geliyor. İşlemciyi Core i7'den FX 6300'e düşürsem de 1800 TL tutuyor. Fiyatı daha aşağı çekip en azından 2013 oyunlarını orta ayarlarda oynatabilecek bir masaüstü için Technopat'tan yardım almam gerek.:cool:

Bu laptopada bakabilirsiniz. %50 indirimle 1.280 gibi bir fiyatı vardı. Geçen hafta pazar günü tesadüf gördüm. Arkadaşımda 1200 tl civarı laptop bakıyor, kaçırdık.
Bu hafta ise %40 indirimde 1.517 tl. Pazar günü yine %50 ye düşme ihtimali olabilir. Gece 12 gibi tekrar bakıcam.
Bu fiyata bence muhteşem bir laptop, ayrıca toshiba kalitesinde, i5 2,5-8gb ram- 2gb ekran kartı - 750gb hdd.
Ben bile laptopumu satıp alsammı diye düşündüm, bütce denkleştirmeye falan kalktım :)
VATAN COMPUTER - TOSHIBA - L850-1LH NOTEBOOK CORE

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı