1000 Mbps internet 50 MB/s indirmeyi geçmiyor

Konuyla alakasız fakat 1 gbit internete de 20 upload verilmez be hocam. Gerçekten bu ISS'ler adam olmaz.
Alakasız yorum ban! Bana upload gerekmediği için umurumda olmuyor ama upload kullanan biri olsaydım bu tarifeyi almazdım 20 Mbps 1000 MB yanında çok az ben 2 gün öncesine kadar 25 download 2 upload kullanıyordum 20 upload hızlı geliyor gözüme yine de.

Torrent kullanmak istemez ise Google Drive kullansın.

Torrent niye kullan mıyım ya padişahın oğlu muyum ben :D F*CK TORRENT :d

Bir Linux Mint kalıbını Torrent ile indirin bakalım.
Çoklu sunucu ve/veya seeder ile maksimum hıza çıkabilirsiniz.

Linux Mint 21 cinnamon Torrent dosyası:

27 mib/sn civarında takılıyor.

Son düzenleme:
Alakasız yorum ban! Bana upload gerekmediği için umurumda olmuyor ama upload kullanan biri olsaydım bu tarifeyi almazdım 20 Mbps 1000 MB yanında çok az ben 2 gün öncesine kadar 25 download 2 upload kullanıyordum 20 upload hızlı geliyor gözüme yine de.

Linux Mint 21 daha yeni geldi. Seeder çok olması lazım.
İndirme tamamlandı mı? Kaç seeder vardı?

Bunları bir dener misin?

İnternet hızın Speedtest'te gayet hızlı ama 50 MB/sn'yi geçmiyor 100 civarı olması gerekmiyor mu? Genel olarak 30 MB/sn civarında indiriyor Steam, Game Pass, Ubisoft ve Torrent üzerinden interneti test etmek için random oyunlar indirdim, hepsinde sorun aynı. Kablolu bağlanıyorum.

Eki Görüntüle 1481357
Speedtest sizin kabiliyetinizin olduğu tam hızı ölçebilmek için size en yakın olan server ile bağlantı kurar. Yani sizin için en iyi senaryoyu göz önüne sunar. Steam serverları ya da Valve'ın Steam'deki oyunlarını cache etmesi için partnerlik kurduğu serverlar size daha uzaksa ulaşabileceğiniz en yüksek hızla indirme yapamamanız normal.

1. Mbps ile MB aynı şeyler değil.
2. Torrent'in kendisi kötü bir şey değildir, torrent'in kötü amaçlı kullanımları vardır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı