1000₺ Oyuncu ekipman önerisi

EmreCPR

Hectopat
Herkese selam, iyi forumlar.

Arkadaşlar bir sistem topladım şimdi buna oyuncu ekipmanları arıyorum. 1000TL bütçem var.

Bu ekipmanlar arasında mouse ve kulaklık iyi olursa yeter, klavye için o kadar iyi olmasına gerek yok şu anlık.

Oynacağım oyunlar.
PUBG Steam.
PUBG Mobile.
Valorant.
CS:GO.
CoD.

Tarzında oyunlar olacak mouse ve kulaklık iyi olsun yeter şu anlık.

1000 TL'ye bulamazsın min 3000 TL monitörsüz bu arada en fazla 2. ele 1000 TL'ye bulursun :(
Keşke yorum yapmadan önce konu sahibinin mesajını okusanız.
Herkese selam, iyi forumlar.

Arkadaşlar bir sistem topladım şimdi buna oyuncu ekipmanları arıyorum. 1000TL bütçem var.

Bu ekipmanlar arasında mouse ve kulaklık iyi olursa yeter, klavye için o kadar iyi olmasına gerek yok şu anlık.

Oynacağım oyunlar.
PUBG Steam.
PUBG Mobile.
Valorant.
CS:GO.
CoD.

Tarzında oyunlar olacak mouse ve kulaklık iyi olsun yeter şu anlık.
Elin büyük mü?

Kulaklık olarak HyperX Cloud 2 tavsiye edebilirim şu aralar fiyatı epey arttı gerçi. Mouse olarak da Logitech g102 kullanıyorum, tavsiye ederim. Klavyeye para kalmıyor gerçi ikisini alınca :(

1000 TL'ye bulamazsın min 3000 TL monitörsüz bu arada en fazla 2. ele 1000 TL'ye bulursun :(
Hocam mönitör yazmadım sadece kulaklık ve mouse klavyenin iyi olmasına gerek yok.
Ekipman dememiş mi?
Evet ekipman dedim arkadaş yanlış anlamış.
Keşke yorum yapmadan önce konu sahibinin mesajını okusanız.

Elin büyük mü?
Elim ne çok büyük ne de çok küçük standart el.
Kulaklık olarak HyperX Cloud 2 tavsiye edebilirim şu aralar fiyatı epey arttı gerçi. Mouse olarak da Logitech g102 kullanıyorum, tavsiye ederim. Klavyeye para kalmıyor gerçi ikisini alınca :(
Teşekkür ederim. Cloud 2 bin mikrofon kötü diye duydum doğrumudur acaba o benim de aklım da var ama. Mikden dolayı biraz geri duruyorum. Klavye sorun değil klavyeyi çıkartabiliriz içinden önemli olan mouse ve kulaklık.

Teşekkür ederim. Cloud 2 bin mikrofon kötü diye duydum doğrumudur acaba o benim de aklım da var ama. Mikden dolayı biraz geri duruyorum. Klavye sorun değil klavyeyi çıkartabiliriz içinden önemli olan mouse ve kulaklık.
Katılmıyorum. Daha iyisi elbet vardır fakat şimdiye kadar katıldığım konuşmalarda genellikle olumlu yorumlar aldı. Kendim de denediğimde yeterli buldum. Karar sizin tabii ki

Razer Kraken X
Rival 110
Logitech G213 olabilir.
Benim fikrime göre;

-Klavye: Gamepower Saber 330TL
-Mouse: Rival 110 260TL
-Kulaklık: Rampage R36 Drop: 360TL
(Geriye az bir para kalıyor o parayla mousepad vs. alabilirsiniz)
Bana Rampage kulaklık Gamepower klavye almak pek mantıklı gelmedi

Son düzenleme:
Katılmıyorum. Daha iyisi elbet vardır fakat şimdiye kadar katıldığım konuşmalarda genellikle olumlu yorumlar aldı. Kendim de denediğimde yeterli buldum. Karar sizin tabii ki
Teşekkür ederim.
Razer Kraken X
Rival 110
Logitech G213 olabilir.

Bana Rampage kulaklık Gamepower klavye almak pek mantıklı gelmedi
Teşekkür ederim kararımı verdim. Cloud x kulaklık ve Logitech mouse alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı