1000 saat oynanabilen oyun tavsiyesi

Hocam bu arada Steam zamlanmaya gidiyor, bazı oyunlarda 4-5 kat zam yaptılar. İstediğiniz ve alma imkanınız olan oyunları alın bence.

Battle Brothers. 328 saat oynamama karşın defalarca kez tekrar tekrar başladım ve Steam'de bulunan ilk Türkçe yorumu okursan ilgini çekerse etkileneceğine inanıyorum. Oradaki kişi uzunda olsa bu oyunu gayet güzel özetlemiş. İnternet yokkende oynadıklarımı sayarsak toplamda 350 saate yakın oynamışımdır. Oyunda elde ettiğim rekor 130-140 civarı gün. En fazla da 6 efsanevi eşya elde ettim. Oyunun 6 sonu var. Yaklaşık 45+ civarı efsanevi eşya var ve daha kesmediğim bir çok Boss fakat nihayetinde ayrılmak zorundaydım bağımlılık yaptığı için. Oynanış ve grafikler hoşuna gittiyse atmosferi ve hikayesi de hoşuna gider.

1660187406075.png

Son düzenleme:
CS:GO ilginizi çekse kesinlikle ben dahil çoğu kişi CS:GO önerirdi, çünkü ne kadar hile olsun olmasın güncelleme getirsinler getirmesinler bir şekilde kendini saatlerce oynatmayı başarabiliyor.

Screenshot_3.png

Hocam bu arada Steam zamlanmaya gidiyor, bazı oyunlarda 4-5 kat zam yaptılar. İstediğiniz ve alma imkanınız olan oyunları alın bence.
Hocam ilk indirimde alacağım oyun.
Battle Brothers. 328 saat oynamama karşın defalarca kez tekrar tekrar başladım ve Steam'de bulunan ilk Türkçe yorumu okursan ilgini çekerse etkileneceğine inanıyorum. Oradaki kişi uzunda olsa bu oyunu gayet güzel özetlemiş. İnternet yokkende oynadıklarımı sayarsak toplamda 350 saate yakın oynamışımdır. Oyunda elde ettiğim rekor 130-140 civarı gün. En fazla da 6 efsanevi eşya elde ettim. Oyunun 6 sonu var. Yaklaşık 45+ civarı efsanevi eşya var ve daha kesmediğim bir çok Boss fakat nihayetinde ayrılmak zorundaydım bağımlılık yaptığı için. Oynanış ve grafikler hoşuna gittiyse atmosferi ve hikayesi de hoşuna gider.

Eki Görüntüle 1481534
Bakacağım hocam.
Hocam o oyunu çok beğenmedim.
Sana bitmeyen oyun lazım
Mount & Blade II: Bannerlord
Hocam Warband yükleyeceğim. Beğenirsem Bannerlord alacağım.
CS:GO ilginizi çekse kesinlikle ben dahil çoğu kişi CS:GO önerirdi, çünkü ne kadar hile olsun olmasın güncelleme getirsinler getirmesinler bir şekilde kendini saatlerce oynatmayı başarabiliyor.

Eki Görüntüle 1481536
Hocam 50 saat oynamam var. Çok sarmıyor beni. Oyun güzel ona bir şey diyemem.

Hocam Skyrim indirmeyi düşünüyorum. Grafik takıntım yok ama kuruluyorsa mod kurarım.

Hocam Fallout 76'nın videosunu Enis Kirazoğlu'da izlemiştim. Adam fazlaca gömmüştü oyunu. Fakat yine de bakarım teşekkürler.

Hocam Valheim tek kişi çok oynayamam diye düşünüyorum. Yine de öneri için teşekkürler.

Hocam hayatımda bir tek GTA San Andreas oynadım o da küçükken. Bana hiç bir GTA oyunu kendine çekmiyor. O tür oyunları oynadım fakat GTA, bilmiyorum. Fakat kesin alın diyorsanız bir şans veririm.
San Andreas'ı alın. Steam ile Linux'da sorun çıkarmadan çalışır.

Geri
Yukarı