1000 Sterlin sistem önerisi

PSU hala 650W hocam sizin hala alırsanız iade etmek zorunda kalırsınız. Ekran kartı için yeterli giriş yok. Konuyu açtıgınız günden beri bunu demek istiyorum size.
Yeterli giris nasil yok hocam 4x8 pin cikisi var psu da
PSU hala 650W hocam sizin hala alırsanız iade etmek zorunda kalırsınız. Ekran kartı için yeterli giriş yok. Konuyu açtıgınız günden beri bunu demek istiyorum size.
Degistirdim hocam bununla. https://www.cclonline.com/cp-902023...rm850-850w-modular-power-supply-80-plus-gold/
parcalar geldi arkadaslar aksama toplayacagim

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-05-27 at 11.54.30.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-27 at 11.54.30.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Yeterli giris nasıl yok hocam 4x8 pin cikisi var PSU da.

Degistirdim hocam bununla. https://www.cclonline.com/cp-902023...rm850-850w-modular-power-supply-80-plus-gold/
Parcalar geldi arkadaşlar aksama toplayacagim.

Toplam harcadığın para ortalama olarak TL olarak karşılığı nedir?

Şu sistemin 10 katını ABD de toplattırdım dayıma 15 bin dolar tuttu. İşlemci 5950X ve çift slot sıvı sogutmalı RX 6950 XT 3 fanlı. 64 GB sıvı sogutmalı RAM, 6 disk ve SSD. Sıvı sogutuculu X570 anakart vs. 15 bin dolara mal olmuştu ta 1 ay önce bana. Tabii TL olarak çevirmedim dayım noter orada yaşadığı için birikim yapıp oradan araba aldı benim durumum kötüye giderse satarsın diye. Onu sattı dayım öyle aldım.

Son düzenleme:

Şu sistemin 10 katını ABD de toplattırdım dayıma 15 bin dolar tuttu. İşlemci 5950X ve çift slot sıvı sogutmalı RX 6950 XT 3 fanlı. 64 GB sıvı sogutmalı RAM, 6 disk ve SSD. Sıvı sogutuculu X570 anakart vs. 15 bin dolara mal olmuştu ta 1 ay önce bana. Tabii TL olarak çevirmedim dayım noter orada yaşadığı için birikim yapıp oradan araba aldı benim durumum kötüye giderse satarsın diye. Onu sattı dayım öyle aldım.
toplam 1086 pound (ssd ve monitor haric) TL karsiligi 26 bin falan tutuyor. Benim kendi sistemi mi sterlin 10 tl iken hersey dahil 5500 pounda topladim. MONITOR: ALIENWARE AW3821DW GPU: Asus Rog Strix Geforce RTX 3090 24 GB OC | CPU: Ryzen 9 5950X | ANAKART: Asus AMD Ryzen X570 ROG Crosshair VIII Dark Hero | RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 64GB (4X16) DDR4 3600Mhz Soğutma: NZXT Kraken Z73 PSU : Asus Rog Thor 1200 Watt Platinum | Kasa: Asus Rog Strix Helios | Depolama: Samsung 980 PRO 1 TB - Samsung 860 EVO 2 TB | Mouse: Logitech G502 Hero | Klavye: Logitech G815 | Kulaklık: Logitech G935

Toplam 1086 pound (SSD ve monitor haric) TL karsiligi 26 bin falan tutuyor. Benim kendi sistemi mi sterlin 10 TL iken her şey dahil 5500 pounda topladim. monıtor: Alienware AW3821DW GPU: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3090 24 GB OC | CPU: Ryzen 9 5950X | anakart: ASUS AMD Ryzen X570 ROG Crosshair VIII Dark Hero | RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 64 GB (4x16) DDR4 3600MHz soğutma: NZXT Kraken Z73 PSU: ASUS ROG Thor 1200 watt Platinum | kasa: ASUS ROG STRIX Helios | depolama: Samsung 980 Pro 1 TB - Samsung 860 EVO 2 TB | mouse: Logitech G502 Hero | klavye: Logitech G815 | kulaklık: Logitech G935.

Yanlış anlama ama bence sallıyon gibi. Ben gerçekten ispatlayabilirim ki imza'mdaki sistem eski sistemim. Hem devlet destekli iş yapıyorum. Hem de kendime ait 2 dükkan var. Benim 150 milyara sistem toplamam 2 2.5 ayımı alır. Ama sendeki sisteme bak yanlış anlama ben şahsen diyorum ve bu arada 3090 falan kıskanılcak bir kart değil benim için. 3 yasındakı çocuk bile bende 3090 var diyor. Demek istediğim bu. Tüm sistemlerin en ilerisi ve en son çıkanını Google'dan alıp yazmışsın gibi geldi bana. Yoksa sen bu sistemi ne yapacaksın. Hadi ben oyun oynuyorum açıkçası mod işlerim oluyor video editliyorum denizlide bazı kuruluşlara. Kendi mesleğim grafikerlik. Kurs veriyorum canlı yayın editleri yapıyorum keza aynı cast işleri için. 8 monitör çalışıyorum.
Yanlış anlama ama bence sallıyon gibi. Ben gerçekten ispatlayabilirim ki imza'mdaki sistem eski sistemim. Hem devlet destekli iş yapıyorum. Hem de kendime ait 2 dükkan var. Benim 150 milyara sistem toplamam 2 2.5 ayımı alır. Ama sendeki sisteme bak yanlış anlama ben şahsen diyorum ve bu arada 3090 falan kıskanılcak bir kart değil benim için. 3 yasındakı çocuk bile bende 3090 var diyor. Demek istediğim bu. Tüm sistemlerin en ilerisi ve en son çıkanını Google'dan alıp yazmışsın gibi geldi bana. Yoksa sen bu sistemi ne yapacaksın. Hadi ben oyun oynuyorum açıkçası mod işlerim oluyor video editliyorum denizlide bazı kuruluşlara. Kendi mesleğim grafikerlik. Kurs veriyorum canlı yayın editleri yapıyorum keza aynı cast işleri için. 8 monitör çalışıyorum.

Bu arada sen yine iyi fiyata almışsın eger gercek ise çünkü burada vergi vs. Konuları var. Onlar olmasa 150 bin TL'ye sistem olmaz. En fazla Max atıyorum 65 bin TL'ye alınabilirdi ama biz bir bilgisayar alıyoruz bir de devlete alıyoruz 150 bin TL harbiden normal hayata göre lix bir fiyat.

Son düzenleme:
650W sisteme az gelir. Hem de pinler olmayabilir. En güzeli sen hem modüler, hem de 750W alman gerek. Ki 3060 kullanıcaksın. Bu siteden yurt dışı müşterilerim için sistem topluyorum bende. Ama son 6 aydır hiç çıkmadı görünce şaşırdım.

İşlemci ve ekran kartı en fazla 317W tüketiyor. Diğer parçalar da taş çatlasın 200 tüketse 517W olur. PSU 580W civarı bir güç verebilir diye düşünüyorum. Rahatlıkla yeter.

İşlemci ve ekran kartı en fazla 317W tüketiyor. Diğer parçalar da taş çatlasın 200 tüketse 517W olur. PSU 580W civarı bir güç verebilir diye düşünüyorum. Rahatlıkla yeter.

Ya arkadaş siz neden bir konuyu okumadan yazıyorsunuz ya önceki yazdığım yazıları okusanıza. Adam 3060 kullanacak. Tamam okey anladım. 517W verebilir cok dogal. Ekran kartının güç girişi 650W PSU'larda bile yok. 2x8 pin mevcut. Kullanan biri olarak söylüyorum 3x8 pin gerekli. Yani 750W ve üstü alması lazım dedim. Ha daha iyi ve performanslı bir psuistiyorsan modüler psual kullanmadıgın kabloları cıkarır kutusuna koyarsın bosuna yer kaplamaz dedim. Benim bu soyledıgımde aksine bir şey söylüyorsam söylediğini kabul edeceğim. Adam belki ileride OC yapacak veya ekran kartının gücünü veya saat hızını artırtı diyelim. Daha fazla güç istemesi lazım GPU'nun. E bu sefer ne olacak. Senin 517W kullanır dediğin PSU oldu 850W ve en mantıklısı burada 1000W PSU almak. Düşündüğünüz şeyleri hemen yazmadan CNC'e tekrar düşünün ve her ihtimali göz önünde bulundurun derim bence size.

Bu arada sen yine iyi fiyata almışsın eger gercek ise çünkü burada vergi vs. Konuları var. Onlar olmasa 150 bin TL'ye sistem olmaz. En fazla Max atıyorum 65 bin TL'ye alınabilirdi ama biz bir bilgisayar alıyoruz bir de devlete alıyoruz 150 bin TL harbiden normal hayata göre lix bir fiyat.
Guldurdun biraderim. Tam olarak neyi salliyorsun dedigini de anlamadim. Fiyata diyorsan eger imzama ben 450 pounda aldigim oyuncu koltugunu yazmadim ya da 130 pounda aldigim logitech streamcami yazmadim. kisacasi bircok yazmadigim aksesuar ve ekipman var. sadece su monitor 1300 pound. Herneyse sistemi de sandigin gibi toplamadim sanirim bir 8 9 ay surdu toplamam burada konumda var.

Dosya Ekleri

• f0071bde-58be-4e8e-a3cf-537020e60769.jpg
    f0071bde-58be-4e8e-a3cf-537020e60769.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 21
Guldurdun biraderim. Tam olarak neyi salliyorsun dedigini de anlamadim. Fiyata diyorsan eger imzama ben 450 pounda aldigim oyuncu koltugunu yazmadim ya da 130 pounda aldigim Logitech streamcami yazmadim. Kisacasi bircok yazmadigim aksesuar ve ekipman var. Sadece su monitor 1300 pound. Her neyse sistemi de sandigin gibi toplamadim sanirim bir 8 9 ay surdu toplamam burada konumda var.

Kardeşim yazdım zaten dogruysan bir şey diyemem ama ben şahsi olarak söylüyorum dedim bunda yanlış anlacak bir şey yok ki. Benım bunu dememin açıkçası kimse böyle işlere kalkışmıyor maddi durumdan kaynaklı. 100 bine araba alırım ticaretime bakarım hemen satılmayacak bir şey almam (PC) kafasında. Bu efsane cümleyi kırmak istedim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı