1000 TL 1 TB SSD Tavsiyesi

Kesinlikle 860 EVO.

Eğer ben 1000 TL'yi kesinlikle aşamam diyorsanız 860 QVO modeline de bakabilirsiniz. Ama benim tavsiyem 860 EVO yönünde olacaktır.

860 EVO'nun 5 yıl garantisi ve 600 TB yazma ömrü var. 860 QVO'nun 3 yıl garantisi ve 360 TB yazma ömrü var. Yarı yarıya.

1 TB SSD istemişsiniz ki muhtemelen SSD'ye veri depolayacaksınız. Yazma ömrü ve garanti süresi olarak 860 EVO'yu öneririm.

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bende buraya konu açmadan önce 860 evo almayı planlıyordum. Fakat başka markaların SSD'leri alınmalı mı o konuda biraz tereddütüm vardı.
Model öneremiycem ama Samsung dan şaşma kardeşim , bi dünya para vericeksin hiç değilse hak edene ver derim.
Burada sanırım cevabımı aldım.
Kesinlikle 860 EVO.

Eğer ben 1000 TL'yi kesinlikle aşamam diyorsanız 860 QVO modeline de bakabilirsiniz. Ama benim tavsiyem 860 EVO yönünde olacaktır.

860 EVO'nun 5 yıl garantisi ve 600 TB yazma ömrü var. 860 QVO'nun 3 yıl garantisi ve 360 TB yazma ömrü var. Yarı yarıya.

1 TB SSD istemişsiniz ki muhtemelen SSD'ye veri depolayacaksınız. Yazma ömrü ve garanti süresi olarak 860 EVO'yu öneririm.
Aslında 860 EVO 500 GB'lık modelini alacaktım. Fakat zaman geçtikçe yer problemi yaşayacağımı düşündüğümden almışken 1 TB'lık alayım dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı