1000 TL %60 klavye önerisi

tanrikuluenes

Hectopat
Daha fazla  
GamaKay MK61 hocam, öneririm şuan onunla yazıyorum gönül rahatlığıyla öneriyorum. Video bana ait bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon.com.tr bence hiç o fiyatlara çıkma
bu klavyeye baktım ama pil sorunu olduğu için vazgeçtim

GamaKay MK61 hocam, öneririm şuan onunla yazıyorum gönül rahatlığıyla öneriyorum. Video bana ait bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

kaç günde geliyor yurt dışından

aliexperss denmi aldınız sizde,yoksa başka sitedenmi
Banggood adlı siteden aldım hocam. Bir de o videoda yani kendi çektiğim videoda, mouse bedavaya geldi.

Sitede yeni kullanıcı iseniz bedava ürün alabiliyorsunuz.

GamaKay MK61 hocam, öneririm şu an onunla yazıyorum gönül rahatlığıyla öneriyorum. Video bana ait bakabilirsiniz.

GamaKay MK61 hocam, öneririm şu an onunla yazıyorum gönül rahatlığıyla öneriyorum. Video bana ait bakabilirsiniz.

Kanka bunun tepkime süresi nasıl yanın da ki mouse nasıl bedavaydı sanırım klavye tek renk oluyor mu mesela mor.

Geri
Yukarı