1000 TL 7.1 kulaklık önerisi

Oyun için alacaksan 7.1'e gerek yok oyunlarda tam aksine olumsuz yönleri ortaya çıkıyor fakat film izlerken iyi olur.

Razer Blackshark V2 X Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 i olmayışını hesaba katmassak nasıl bir kulaklık ?​

2019 da 250 TL Gampower 7.1 oyuncu kulaklığı aldım 1 senede soyulmaya başladı o kadar para verdiğime pişmanım şimdi böyle hep kalite bakımından hem hafiflik bakımından kulaklık arıyorum rekabetçi oyun oynamıyorum genelde hikayeli oyun ve film izlemek için.

Kulaklığın çok önemi yok aslında ergonomisi rahat olması terletmemesi bunlara bakarak rahat edeceğin bir oyuncu kulaklığı bakmanı tavsiye ederim kulaklıklar genel olarak bir birine yakın performans verir eğer üst düzey bir ses kalitesi istiyorsan ses kartı takviyesi yaparak bunu elde edebilirsin.

Kulaklığın çok önemi yok aslında ergonomisi rahat olması terletmemesi bunlara bakarak rahat edeceğin bir oyuncu kulaklığı bakmanı tavsiye ederim kulaklıklar genel olarak bir birine yakın performans verir eğer üst düzey bir ses kalitesi istiyorsan ses kartı takviyesi yaparak bunu elde edebilirsin.
dediğin gibi markanın veya üst düzey bir ses arayışım yok rahat olması ve terletmemesi benim için önemli bir etken

Dediğin gibi markanın veya üst düzey bir ses arayışım yok rahat olması ve terletmemesi benim için önemli bir etken.

Onu da kendin kulak ve kafa yapına göre bakman iyi olur deri yerine kumaş olanları tercih et bir bilgisayar mağazasına gidip modelleri deneyerek kendin karar vermen daha doğru olur.

Geri
Yukarı