1000 TL altı sessiz mekanik klavye önerisi

Alpkan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Logitech G213 Prodigy kullanıyorum ama tuşlarda takılmalar meydana gelmeye başladı. 4 senedir kullanıyorum ama artık değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Genelde MOBA oyunları oynuyorum. Mekanik klavyeler hakkında bir bilgim yok. Önerebileceğiniz 1000 TL altında sessiz mekanik klavye var mıdır? Bilindik markalar tercih sebebimdir.

Edit : Türkçe Q olursa daha iyi olur.

Son düzenleme:
Sessiz mekanik diye bir şey yok ama red Switch diğerlerine kıyasla bir tık daha sessiz.

İtopya'da saat 20:00 da büyük indirimler başlıyyor orada XPG Summoner Cherry MX red 1000 TL altına inerse onu da tavsiye ederim.

Sessiz mekanik diye bir şey yok ama red Switch diğerlerine kıyasla bir tık daha sessiz.

İtopya'da saat 20:00 da büyük indirimler başlıyyor orada XPG Summoner Cherry MX red 1000 TL altına inerse onu da tavsiye ederim.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Siz attıktan sonra fark ettim de Türkçe Q klavye önerebilirseniz daha iyi olur.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Siz attıktan sonra fark ettim de Türkçe Q klavye önerebilirseniz daha iyi olur.

Hocam fotoğraftaki temsili normalde Türkçe Q

1642690987754.png

Yeni konular

Geri
Yukarı