1000 TL ARGB kasa önerisi

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kasamın hava akımından memnun değildim, kasayı değişmek için bahane arıyordum.

B450M Tomahawk'ın 735 TL'ye düştüğünü görünce hemen sipariş verdim. Hazır anakartımı değiştirmişken kasayı da değiştireyim diyorum. Zaten kasayı değiştirmeyi düşünüyordum bu benim için bahane olmuş oldu.

En fazla 1000 TL (600-700 TL olursa çok daha iyi olur ama 1000 TL'yi gözden çıkardım.)

En az 3 tane ARGB fanı olan, hava akışı kaliteli olan ve en önemlisi bol bol toz filtresi olan bir kasa arıyorum. Aklımda bu var:

Önerilerinizi bekliyorum.

@MisakiTaro

Phanteks çok hoşuma gitti. Dikey ekran kartı takmak için içinden aparat geliyor mu yoksa benim mi almam lazım?

Ben de çok seviyorum o kasayı. Dün başkasına da aldırttım. :D.

Bildiğim kadarıyla içinden aparat çıkmıyor.

O aparatın kendisi 300-500 TL o fiyat bandında bir kasaya koyacaklarını pek sanmıyorum :(.

Ben de çok seviyorum o kasayı. Dün başkasına da aldırttım. :D

Bildiğim kadarıyla içinden aparat çıkmıyor.

Açıkçası boşuna masrafa girdim :)

B450 S2H kullanıyorum. 3060 Ti alacaktım 1 ay içinde fakat B450 Tomahawk MAX'ı 735 TL'ye bulunca hemen aldım. 3060 Ti alacağım için kasanın hava akışını düzeltmem gerekiyordu ama kasa küçük olduğu için yeni bir kasaya geçmeyi düşünüyordum ve şimdi bir de kasa masrafı çıktı :)

Phanteks'te 3 tane fan var sanırım.

Elimde 4 adet Cooler Master Master Fan Pro var. Bunları da alacağım kasaya takacağım fakat benim fanlarım ARGB değil normal RGB. Görüntü olarak bir sıkıntı olur mu acaba. Genelde sabit renkler yakıyorum ama 3 adet daha ARGB fan alsam mı? Bu masrafa değer mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı