1000 TL B450 anakart önerisi

• Konuyu başlatan Siya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 689

Siya

Kilopat
Evet yine ben :) son zamanlarda konularımı görenler bilir, 10400F sipariş etmiştim. Daha kullanmadan Intel'den soğudum ve iade ettim. Anakart sattırma politikası, 2020 nesil işlemcide RAM frekansını sınırlamak gibi çağdışı bir sınırlama, işlemciye overclock yapılmaması... Kullanıcıya saygılı olduklarını düşünmüyorum. Demin ikinci el bir 5600X aldım gitti. Sizden iş görecek bir B450 anakart önermenizi istiyorum. ARGB girişi varsa güzel olur, kasam Ranker cygnus v2, 4 adet ARGB fanı var. B550 mantıklı gelmedi zira bu işlemci ile sisteme en az 4 sene yükseltme yapmayacağım. 4 sene sonra B550 anakartların da bir geçerliliği kalmayacak. "en kötü B550 anakart, en iyi B450 anakarttan iyidir" diyen varsa, 1000 lira altı B550 de önerebilir.

Biraz daha arttırırsanız:

Arttıramazsanız:

Gönderdiğiniz anakartlara bakacağım. Bir de bunlar hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Fiyat olarak çok uygunlar. Ancak ARGB destekleri var mıdır? Epey gibi sitelerden çok sizin lafınıza güveniyorum.

Gönderdiğiniz anakartlara bakacağım. Bir de bunlar hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Fiyat olarak çok uygunlar. Ancak ARGB destekleri var mıdır? Epey gibi sitelerden çok sizin lafınıza güveniyorum.

VRM yapısı olarak Tomahawk hepsinden önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı