1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

effectiveeye

Hectopat
Merhaba,

Kulak içi veya kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var.

Kullanım amacı: Windows laptopta gündelik işlerde ve GeForce NOW ile oyun oynamak için kullanacağım. Aynı zamanda telefon ile müzik dinleme gibi aktivitelerde de kullanılabilir.

Kulak üstü olması benim için daha iyi olur ancak kulak içi önerilere de açığım.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Kulak içi veya kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var.

Kullanım amacı: Windows laptopta gündelik işlerde ve GeForce NOW ile oyun oynamak için kullanacağım. Aynı zamanda telefon ile müzik dinleme gibi aktivitelerde de kullanılabilir.

Kulak üstü olması benim için daha iyi olur ancak kulak içi önerilere de açığım.

Teşekkür ederim.

AirPods 2. Nesil kullanıyorum 2 yıldır. Hala iyi ve işimi görüyor.

bluetooth kulaklıklar oyun kunusunda seni üzecektir kullanmış biri olarak söylüyorum ya referans kulaklığı alacaksın(kablolu) ya da pahalı kablosuz oyuncu kulaklıklarına yöneleceksin.

AirPods 2. Nesil kullanıyorum 2 yıldır. Hala iyi ve işimi görüyor.
Hocam Windowsta da sorunsuz çalışıyor mu?
Bluetooth kulaklıklar oyun kunusunda seni üzecektir kullanmış biri olarak söylüyorum ya referans kulaklığı alacaksın(kablolu) ya da pahalı kablosuz oyuncu kulaklıklarına yöneleceksin.

Hocam hem kablolu, hem Bluetooth'lu kulaklıklar da var benim bildiğim. Onlardan önerilirse onlara da bakabilirim.

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar.
Bu konuyla ilgili birden fazla başlık olduğu için, yeni konu açma yerine buraya yazmak istedim. Bende güzel arkadaşın aynı sorunundan mustaribim. Öncelikle şunu söyleyeyim; Iphone kullanıcısıyım ve artık kablolu kulaklık kullanmaktan çok sıkıldım. JBL'in çok düşük bir modeli var elimde kulakiçi ancak kalitesi oldukça kötü. Telefonda sosyal medyadan gezinmekten sonra yaptığım en çok şey müzik dinlemek. Benim için ses kalitesi, bass kalitesi çok önemlidir. 500TL'yi aşmayacak şekilde kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz? Ayrıca Airpodsların kalitesi nasıl? Diyelim ki o kadar para verdik onun için, vermeye değer mi? Şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı