1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Enes Bahadir

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller arkadaşlar

Başlıkta da olduğu gibi 1000 TL'ye kadar kulak üstü, film ve dizi için kulaklık önerisi istiyorum sizlerden. iPhone 13 veya Android cihazdada kullanmak üzere. Çok rahat olduğunu düşündüğünüz kulak içi kulaklıklarda olabilir. Film, dizi ve müzik için istiyorum uzun süre kullanıp tecrübelerini paylaşmak isteyen arkadaşların önerisini bekliyorum pozitif ve negatif yönleriyle :)

Teşekkürler şimdiden iyi Sosyaller 🙋🏼‍♂️

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneririm kullandım sesi güzel ve şarjı da dayanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Öneririm kullandım sesi güzel ve şarjı da dayanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Bunlardan istemiyorum dostum. Kulağı ağrıtıyor buna benzer alırsam kulakiçi alırım ses izolasyonu için.

Buds 2 kullanıyorum özellik bakımından gayet yeterli ses kalitesi olarak basları tatmin edici tizleri biraz sibilansa uğruyor EQ ayarıyla hallediliyor.
Buds 2 almayı düşünüyorum telefonum da Samsung ses yüksekliği açısından tatmin edici mi bas tiz kalitesi açısından nasıl enstrüman ayrımı güzel mi müzik dinliyorum genelde ses kalitesi nasıldır tatmin eder mi şimdiden teşekkürler.

Buds 2 almayı düşünüyorum telefonum da Samsung ses yüksekliği açısından tatmin edici mi bas tiz kalitesi açısından nasıl enstrüman ayrımı güzel mi müzik dinliyorum genelde ses kalitesi nasıldır tatmin eder mi şimdiden teşekkürler.
Ses yüksekliği iyi. Bas doygunluğu gayet güzel. Tizler biraz parlak yani sibilansa uğruyor onu da ekolayzırla ayarlayınca gayet iyi oluyor. Enstrüman ayrımları gayet iyi kullandığım KZ IEM'lerinde daha iyi diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı