1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bende JBL 510BT ve JBL C100SI mevcut. Kalite olarak ikisi de bana göre aynı çok bir farkları yok. Ciddiyim, arada ses kalite farkını ben seçemedim.
510BT: 1100TL, C100SI 170TL.
Şimdi kız arkadaşıma da bir kulaklık alacağım. 1000TL bütçe var. Gidip de aynı kalite bir ürüne 1100 vermek istemiyorum 1000TL'ye kadar mantıklı bir Bluetooth kulaklık önerisi istiyorum. Pahalı olmasına gerek yok. Hatta bulduğum kulaklıkları da aşağıya bırakayım. Genel olarak spor yaparken kullanılacak.

Örnek olarak bunları buldum 500 lira civarındaki ürünler benim için uygun, eğer ses kalitesi olarak pek farkları yoksa.
Sizin öneriniz nedir? Başka marka tavsiye ettikleriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Hocam spor olarak düşünüyorsanız kulak üstü size kesinlikle belirli yerde engel olacaktır. Kulaç içi tavsiye ederim.

Bulduklarım hakkında bilginiz var mı? 500 liralık kulak içi JBL yeterli olacaktır o halde.

JBL ses kalitesi olarak gayet tatmin edicidir fakat bu modelini kullanmadım. Haylou markasının kulak içi BT'sini kullanıyordum önceden bazen kesintiler yaratıyordu o yüzden fazla memnun değildim.

Bunu öneririm. Kulak içi olarak @borisyeisar öneri yapabilir.
Hocam bu bahsettiklerimden daha iyi mi bilgim yok o yüzden soruyorum. Markayı pek bilmiyorum.

Hocam siz önerdiniz diye bir baktım şöyle bir ürün mevcut. Arkadaş da bahsetti sporda kullanılacaksa sıkıntı yaratabilir diye.

Bu ürün nasıldır? Fiyat olarak da tatmin edici. Zaten en son seçenek sizin attığınız.
Basları güzel fakat tizleri tatmin etmez. Baslı müzikler dinliyorsanız bakabilirsiniz.

Basları güzel fakat tizleri tatmin etmez. Baslı müzikler dinliyorsanız bakabilirsiniz.

hangisini tercih edersiniz?

Geri
Yukarı