1000 TL bütçe ile yayıncı set-up önerisi

Bütçe
1000

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, 1000₺ bütçem var ve yayıncı setup önerebilir misiniz? CS:GO yayınları açacağım fakat ekipmanlarımın kalitesizliğinden dolayı iyi oynayamıyorum, arkadaşımın Razer ekipmanlarını kullandığım an fark ettim normalde çok güzel oynayabileceğimi.

Şu anki ekipmanlarım:
Trust klavye&mouse (klavyem idare ediyor fakat kesinlikle kaliteli bir fare istiyorum)
10₺'lik kulaklık.
ASUS N-10 nano USB adapter (USB adapter önermesenizde olur haftaya Superonline gelip odama CAT6 çekecek.)
Everest sc-HD-03 Webcam.

İstediğim ekipmanlar:
Kaliteli bir mouse.
Mikrofon odaklı 7.1 destekli kulaklık.
Bir yayıncıda olmazsa olmaz denilebilecek ekipmanlar.
Softbox.

İstemediğim markalar: James Donkey, Rampage, Trust.
Kulaklıkta aradığım özellikler: Güzel bir mikrofon, konfor, 7.1 (mümkünse deri olmasın)

Toplam bütçe: 1000₺

İstemediğim markalar: James Donkey, Rampage.

O markaları isteseniz de önermeyiz zaten, Trust GXT 890 cada modeli hariç :D.

Klavye ve Webcam olarak bunları öneririm, mouse, kulaklık ve softbox konusunda çok bilgili değilim:

Selam, 1000₺ bütçem var ve yayıncı setup önerebilir misiniz? CS:GO yayınları açacağım fakat ekipmanlarımın kalitesizliğinden dolayı iyi oynayamıyorum, arkadaşımın Razer ekipmanlarını kullandığım an fark ettim normalde çok güzel oynayabileceğimi.

Şu anki ekipmanlarım:
Trust klavye&mouse (klavyem idare ediyor fakat kesinlikle kaliteli bir fare istiyorum)
10₺'lik kulaklık.
ASUS N-10 nano USB adapter (USB adapter önermesenizde olur haftaya Superonline gelip odama CAT6 çekecek.)
Everest sc-HD-03 Webcam.

İstediğim ekipmanlar:
Kaliteli bir mouse.
Mikrofon odaklı 7.1 destekli kulaklık.
Bir yayıncıda olmazsa olmaz denilebilecek ekipmanlar.
Softbox.

İstemediğim markalar: James Donkey, Rampage, Trust.
Kulaklıkta aradığım özellikler: Güzel bir mikrofon, konfor, 7.1 (mümkünse deri olmasın)

Toplam bütçe: 1000₺

Hocam bilginiz olsun C920'den aşağısı kötü gösteriyor görüntüyü.

Yeni konular

Geri
Yukarı