1000 TL civarı kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
1000-1500

Aytuğ

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, rekabetçi oyunlarda da kullanılacak (R6 Siege, CoD Warzone gibi), dizi ve film izlenecek, müzik dinlenecek, kısacası her alanda en azından ortalama üstü ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorum. Kablosuz olmasını tercih ederim, kalitesine göre 1500 liraya kadar çıkabilirim. Kablosuzluk konusunda gecikme olmaması en önemli noktadır. Onun dışında şarjı bitince de gerek 3.5mm kabloyu, gerek şarj kablosunu takarak kullanmaya devam edebildiğim sürece benim için yeterlidir. USB port sıkıntım yok. İyi yorumlarını okuduğum birkaç modelin linkini alta atıyorum. Bunların arasından veya başka modellerden önerilere açığım.

Anakartım: Gigabyte B450M S2H. İçindeki ses kartı hakkında pek bilgim yok. USB-C girişi bulunmuyor.

Cloud II - 1487 TL.
Cloud Flight - 1147 TL.
Arctis 7 - 1617 TL.

Aralarında tasarım olarak en çok hoşuma giden SteelSeries Arctis 7. Fiyatını hak eder mi emin değilim ama bence çok şık ve rahat duruyor. 670 liraya kablolu Arctis 3 varken buna 1617 lira vermek mantıklı değil gibi.

Fiyatı düşünce alabilirsiniz stok az diye biliyorum.
Yakın zamanda fiyatının 1500 TL civarına düşmesi için bir sebep var mı yoksa umut fakirin ekmeği misali bekliyor muyuz?

İlk çıktığından beri 1500 liralarda dolaşıyordu zaten, 1500 liraya inmesi bir indirim sayılmaz yani :) Şu an stoklar gerçekten bitmiş sanırım, stoklar düzelince çok rahat bulursunuz o fiyata.

Reis aman HS70 falan alayım deme, ben aldım üründe kronik cızırtı sorunu var. Garanti değiştirmiyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı