1000 TL civarı klavye önerisi

Bütçe
1000-1500

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhaba dostlar. 1 yıl kadar bir süredir Philips SPK8614 kullanıyorum. Artık tuş ikilemedir, soyulmadır bayağı bir başımı ağrıttı klavye. Bir oyun hesabımı, eski direksiyon setimi, depodaki eski bisikleti sattım. Şu an 900 TL kadar param var, SPK8614'ü de ikinci el olarak 100-150 TL'ye satıp 1000 TL civarına güzel bir klavye almak istiyorum. Atacağınız modellerden çok beğendiğim olursa bütçeyi arttırmaya çalışabilirim. Masam küçük ve alanım dar. İleride büyük bir masa alabilirim belki ama kesin olmadığı için TKL bir klavye istiyorum. Aklımda HyperX Alloy Origins Core Red Switch var. Geçenlerde 750 TL'ye indirime girmişti, kaçırdım. Şu an 1100 TL sanırım fiyatı. Nasıldır, iyi midir, alınır mı? Görüşlerinizi almak isterim. Apex 7 TKL'ye de baktım ancak bütçeyi 300-400 TL zorlamam gerekiyor.

Aradığım özellikler:
  • Red Switch
  • TKL
  • UK/US/TR layout fark etmez, klavyeyi ezbere kullanıyorum.
  • RGB ve RGB aydınlatmayı kontrol edebileceğim ve tuş atamaları yapabileceğim kendi yazılımı olmalı.
  • Bilek desteği olmak zorunda değil.
  • Tuş ikileme, basmama, soyulma tarzı sorunlar olmamalı.
  • Uzun bir süre götürmeli.
  • Önceliğim Türkiye üzerinden almak. (Herhangi bir güvenilir mağaza olur.)

Önerilerinizi bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan al indirimiyle 1200 e yaparlarsa alayım hocam 😁

Alloy Origins Core'u satın aldım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Almak isteyen / almayı düşünenler için ise aşağıdaki linki bırakıyorum. İnternet üzerindeki en uygun fiyat. Alloy FPS Pro fiyatına Origins Core satıyorlar:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı