1000 TL civarı mouse önerisi

Bütçe
800-1200
4KHz kullanmak isterseniz, standart 1KHz'den daha hızlı raporladığı için sizin tepki vermeniz vesaire fark eder.

Şu an F1 Pro stoklarda gözükmüyor ayrıca olsa bile bütçem çıkmaz oraya muhtemelen. Hem FPS oyunları çok fazla oynamadığım için 4K'ya gerek yok bence.

Merhaba tekrardan hala almadım mouse. Dragonfly'ın stokları bitmiş ve zamlanmış F1 bile 1600 lira olmuş o yüzden vazgeçtim gibi. Şu an:
Bu ikisi arasındayım. Razer'in fiyatı da çok ucuz geldi ama claw tutuşa uygun mudur bilemedim. Siz hangisini önerirsiniz?

Merhaba tekrardan hala almadım mouse. Dragonfly'ın stokları bitmiş ve zamlanmış F1 bile 1600 lira olmuş o yüzden vazgeçtim gibi. Şu an:
Bu ikisi arasındayım. Razer'in fiyatı da çok ucuz geldi ama claw tutuşa uygun mudur bilemedim. Siz hangisini önerirsiniz?
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/unnamed-jpg.1851140/ eliniz büyükse claw tutarsınız deathadder v3'ü rahatça, hatta biraz ortanın üstü elde de parmakları büküp yapılır yani. Fakat el küçük veya orta boysa direkt xm1r. Ha bu arada darmoshark m3 de alınabilir claw için, madem 1300'e çıktınız. Dav3 en performanslı cihaz fakat kablo sevmiyorsanız m3 akar gider.

Geri
Yukarı