1000 TL civarı ömürlük PSU önerisi

Dracia

Centipat
Tier Level'i çok yüksek (5 bin TL üzeri donanım), çakma sertifikalı olmayan PSU önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Benim kafamda Corsair RM(x) ve TXM serileri var.
Bütçe artı, eksi 100-150 oynayabilir.

Al 1000 TL'ye 1600W PSU. Hem de 90+. Daha ne istiyorsun? Tavsiye ederim.
(!)

En az 750W 80+ Gold olan bir PSU almalısınız. Asus ROG Strix diye 550W PSU'ya 1000 TL veren adam tanıyorum. 🤣

En az 750W 80+ Gold olan bir PSU almalısınız. Asus ROG Strix diye 550W PSU'ya 1000 TL veren adam tanıyorum. 🤣

Beni mi diyorsun? Hem 800 TL verdim hem de ASUS ROG Strix diye vermedim. Ne yapayım her sene watt başına performans artarken miner gibi trafo mu alayım.

Beni mi diyorsun? Hem 800 TL verdim hem de ASUS ROG Strix diye vermedim. Ne yapayım her sene watt başına performans artarken miner gibi trafo mu alayım.
Daha 5 dakika önce sizin incelemenizi okuyordum. İyi denk geldi. 😁 Size demedim hocam. Zaten alma sebebini yazmışsınız.

Daha 5 dakika önce sizin incelemenizi okuyordum. İyi denk geldi. 😁 Size demedim hocam. Zaten sebebini yazmışsınız.

Konuda bayağı yazdım. Seasonic tier A, 10 yıl garanti, modüler, Japon kapasitör, 80+ gold, iyi soğutma. Bildiğin ekran kartı sıcaklığı 4 derece düştü eski PSU fırınmış meğer son mesajıma bakabilirsin. Bugün piyasada C4 sınırından çıkmış 600w 80+ bronz güç kaynakları 500-600'e satılıyor bir de sadece 2 yıl garanti veriyorlar. Birazcık fazla verdik işte ne yapalım.

Hocam yok, o kadar da ölmedik yani. :D Watt gücü diye ne idüğü belirsiz, tier testlerinde sıralama bile almamış, çakma bir Psu'ya 5 bin lirayı emanet edip de yakamam ben... Ayrıca Asus' un hemen tüm donanımları ve kullandıkları malzeme ve ayrıca ileriye dönük anlamda gerçekten çok kalitedir. Sadece son kullanıcı değerlerine bakmakla bu iş olmaz diye düşünüyorum. Şu an aldığım anakart Asus Tuf Gaming B550m wifi. Önceki anakartım da asus m5a97 idi (7 yıl götürdü beni.).

Umarım şakadır bu...

Yeni konular

Geri
Yukarı