1000 TL ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 414

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ekran kartı arıyorum ama şöyle. Bende APU işlemci var, R3 3200G bunun üstüne 400 500 TL daha veya önereceğiniz üründe bariz fark varsa aşırtma yapabilirim 2. El sıfır hiç farketmez. CS:GO oyununda yırtılma olmadan oynamak istiyorum. FACEIT kasıyorum kaymak gibi oynamak istiyorum herkese hayırlı günler.

Son düzenleme:
Bu fiyat alabileceğiniz en iyi kart GT 1030.

Reis ben bunun FPS testine baktım iyi değerleri var fakat böyle hafif drop yırtılma falan olur mu onu kestiremiyorum.

Faceit oynuyorum i5 10400 dahili grafik ile 100 120 fps alıyordum geçen gün gt 1030 aldım ve benq zowie 144 hz monitör 1024 en düşük ayarlarda 400 fps en düşük 250 fps bence gayet yeterli. Sadece cs go oynadığım için 1050ti a 3k vermek biraz gereksiz gibi geliyor bana. Verdiğim değerler sana okeyse gt 1030 cs go için çok yeterlidir.

FACEIT oynuyorum i5 10400 dahili grafik ile 100 120 FPS alıyordum geçen gün GT 1030 aldım ve BenQ Zowie 144 Hz monitör 1024 en düşük ayarlarda 400 FPS en düşük 250 FPS bence gayet yeterli. Sadece CS:GO oynadığım için 1050 Ti'a 3K vermek biraz gereksiz gibi geliyor bana. Verdiğim değerler sana okeyse GT 1030 CS:GO için çok yeterlidir.

Kankam bir şey sormak istiyorum böyle yırtılma oluyor mu FPS değerleri tamam da sağa sola döndürünce yırtılma ne bileyim drop oluyor mu?

Kankam bir şey sormak istiyorum böyle yırtılma oluyor mu FPS değerleri tamam da sağa sola döndürünce yırtılma ne bileyim drop oluyor mu?
Valla dyac teknolojisini belki biliyorsundur yeni monitörde bu özellik var yağ gibi akıyor diyebilirim çok memnunum tavsiye ederim. Kırılma ghosting tarzı göze çarpan şeyler yaşamadım kısaca.

Vallahi DyAc teknolojisini belki biliyorsundur yeni monitörde bu özellik var yağ gibi akıyor diyebilirim çok memnunum tavsiye ederim. Kırılma ghosting tarzı göze çarpan şeyler yaşamadım kısaca.

Nedeni şu kanka FPS durumum iyi ama dediğin şey oluyor ekran kartım weak biraz tavsiyeni dikkate alacağım.

Geri
Yukarı