1000 TL ekran kartı önerisi

halilLavyu

Zeptopat
Daha fazla  
Konu başlığındaki gibi 1000 TL bandında ekran kartı arıyorum. PC özellikleri.
i3 2120 3.30GHz
8 GB RAM DDR3 1333MHz.
PSU 250W (400W takacağım)
H61mk anakart.

Sıfır mı, ikinci el mi? HD7850 - GT1030 - GTX750 Ti - HD6870 - R7 250 gibi kartları bulabilirsiniz fakat çoğu yüksek güç tüketeceğinden ya GT1030 ya da GTX750 Ti öneririm.

Bulabilirseniz 750 Ti fakat pek sanmıyorum belki pazarlıkla. Onun dışında o fiyat segmentin en performanslısı 1030 dur. Sıfır alacaksanız eğer pek tavsiye etmiyorum istediğiniz performansı alamazsınız. Bu yüzden en mantıklısı ikinci el almak bence 👍

Bulabilirseniz 750 Ti fakat pek sanmıyorum belki pazarlıkla. Onun dışında o fiyat segmentin en performanslısı 1030 dur. Sıfır alacaksanız eğer pek tavsiye etmiyorum istediğiniz performansı alamazsınız. Bu yüzden en mantıklısı ikinci el almak bence 👍

Hocam en düşük 900 1200 civarı verilir mi sizce sadece CS:GO Valorant LoL Sea of Thieves gibi oyunlar oynayacagım.

Hocam en düşük 900 1200 civarı verilir mi sizce sadece CS:GO Valorant LoL Sea of Thieves gibi oyunlar oynayacagım.

Verilir tabii ki hatta elinizi çabuk tutmanızı öneririm çünkü yakın zamanda fiyatların tekrar artacağını düşünüyorum şu an tüm kartlar bayağı düştü. İkinci el olarak alacaksanız şayet Sahibinden'e hiç bulaşmayın. Kendim tüm alışverişlerimi Technopat ikinci el ve Donanımhaber forum ikinci el üzerinden gerçekleştiriyorum. Donanımhaber'de size referansı olan kişilerden bir kart bulabilirim dilerseniz 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı