1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Anlatamıyorum galiba attığınız model konu sahibinin işine yaramayacaktır.
Konun açıklamasını okuyup ona göre ekran kartı önerebilirsiniz mesela.
Buradaki dikkatsizlik her ne kadar moderatörün olduğu kadar sizin de.

Anlamayan sensin. Adam laptop kullanırken gidip masaüstü bölümüne konu açıp ekran kartı önerisi istiyor ve bunu birde moderatör onaylıyor. Konuyu okusam bile laptop olduğu net anlaşılmıyor zaten. Sadece ekran kartının sonunda M ve işlemcinin sonunda T ibaresi var.

Arkadaşlar tamam, bana cevap yazıp uğraşmanız yeter.
Aranızda tartışmayın, bana işe yarasın veya yaramasın.
Sağ olun varolun zaten elimdeki sistem 12 yıllık oldugu için satsam şimdiki ekran kartlarının.
Yarısı anca eder ama yine de işimi görüyor zaten satsam alan olmaz millet enayimi neyse iyi akşamlar, teşekkürler.

Anlamayan sensin. Adam laptop kullanırken gidip masaüstü bölümüne konu açıp ekran kartı önerisi istiyor ve bunu birde moderatör onaylıyor. Konuyu okusam bile laptop olduğu net anlaşılmıyor zaten. Sadece ekran kartının sonunda M ve işlemcinin sonunda T ibaresi var.
Ekran kartlarının sonundaki "M" ibaresi laptop olduğunu açıklıyor bilmiyorsanız öğretmek istedim.

Ekran kartlarının sonundaki "M" ibaresi laptop olduğunu açıklıyor bilmiyorsanız öğretmek istedim.

Bilmediğimden değil dikkat etmek gerekiyor. Bu forumda son zamanlarda bu çok yaşanıyor ve moderatörler sanırım uyuyorlar. Başlık, konu içeriği ve bölümü böyle alakasız konular çok fazla onaylanmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı