1000 TL fare önerisi

• Konuyu başlatan ZenN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 348

ZenN

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yaklaşık 6 senedir Razer DeathAdder fare kullanıyorum. Son zamanlarda tuşları basmamaya ve ani hareketlerde ara ara dönmemeye başladı o yüzden yeni fare arayışındayım. Razer DeathAdder V2 ve DeathAdder V2 X HyperSpeed diye bir model daha var. V2 X HyperSpeed kullanan var mı, DeathAdder v2'ye göre ne gibi artı eksileri var onu merak ettim. Ayrıca 1000TL bütçe ile FPS oyunları için güzel model öneriniz varsa onlarda çok işime yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz:

Deathadder'dan sonra küçük gelebilir. Gene de önereyim:

Kablolu:

Farenin Switch'lerinin ve sarjının iyi olduğunu düşünmüyorum.
Bilgi birikimine dayanarak konuşmadığınız ve ordan burdan gördüğünüz mesajlara dayanarak yazdığınız çok belli. Elimde G PRO X ve Razer Fury Z var switchleri G PRO X ile aynı OMRON'un en stabil switchleri kullanılıyor sarj konusunda da o fiyata tatmin edeceğini düşünüyorum.

XTFRY M4 daha önce çok duymadım ama güzel gözüküyo, farelerden pek anlamam sensör olarak falan Deathadderdan daha iyi midir?

Bilgi birikimine dayanarak konuşmadığınız ve ordan burdan gördüğünüz mesajlara dayanarak yazdığınız çok belli. Elimde G PRO X ve Razer Fury Z var switchleri G PRO X ile aynı OMRON'un en stabil switchleri kullanılıyor sarj konusunda da o fiyata tatmin edeceğini düşünüyorum.
G PRO X fiyatını hak eden bir mouse değil. Omron switch'ler de öyle kaliteli switch'ler değil. Click latency değerine bakabilirsiniz Fury Z'nin. Ömür olarak da iyi değiller. Onun dışında iyi bir mouse (şarj konusunu bilmiyorum) Fury Z. Fakat daha iyi alternatifler bulunuyor. @erme'nin önerileri gayet iyi. Xtrfy M4 yerine M42 daha mantıklı olur.

Son düzenleme:
Fury Z'nin şarjı çok çabuk bitiyor.

Lenovo M600S en iyi seçenek. Alıp deneyin Amazon'dan. Elinize uymazsa iade edin. Elinize uyarsa teknik açıdan daha iyisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı