1000 TL fare önerisi

• Konuyu başlatan Nokro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 676

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yen bir mouse alacağım ve şu an 3 yıldır kullandığım Logitech G102'den geçmeyi düşünüyorum.
Pulsfire Haste ve Viper 8KHz arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz veya başka bu fiyat aralığında önerebileceğiniz mouse var mı?

Merhaba arkadaşlar, yen bir mouse alacağım ve şu an 3 yıldır kullandığım Logitech G102'den geçmeyi düşünüyorum.
Pulsfire Haste ve Viper 8KHz arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz veya başka bu fiyat aralığında önerebileceğiniz mouse var mı?
Razer Deathadder V2 güzel faredir, arkadaşım uzun zamandır kullanıyor ve memnun öneririm.

Razer Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Xm1r önerebilirim kendim de alacağım büyük ihtimal. kablosuz düşünürseniz Fury Z

Benzer fiyata çok çok daha iyi olan Razer DeathAdder essential faresi tercih edilebilir. Ayrıca G300s küçücük bir fare.

Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Essential'ın sensör olarak DeathAdder V2'den çok farkı var mı?

Ekstra olarak, XM1r öneririm.

Elim büyük uyar mı ve ağırlık olarak hafif midir mouse? İlk defa duyuyorum.

Geri
Yukarı