1000 TL hem oyun hem müzik için kulaklık önerisi

Daha fazla  
600 TL için açmıştım bir önceki konuyu. Blackshark v2X önerildi genel olarak ama ben hem telefonda şarkı, film için arıyorum hem de PC'de oyun için. (Valorant, LoL vb.) Blackshark v2X'in mikrofonu çıkarılabilir olmadığından sokakta otobüste vs. kullanmak bana mantıklı gelmedi. Bir sefer alırım uzun süreli alırım diye düşünüp 1000 TL'lik kulaklık almak daha mantıklı geldi. Şarkı konusunda biraz takıntılıyım. Ses ve bass şiddetinin iyi olmasını istiyorum açıkçası. Önerilerinizi bekliyorum. Kulak üstü tercihimdir ancak önerilere göre düşünülebilir.

JBL ses konusunda kaliteli bir markadır. Elbette bu bütçeyle alınacak model stüdyo kulaklıklarıyla kıyaslanamaz ama piyasadaki markalı kulaklıklar arasında hayli iyi bir yere sahiptir.

JBL ses konusunda kaliteli bir markadır. Elbette bu bütçeyle alınacak model stüdyo kulaklıklarıyla kıyaslanamaz ama piyasadaki markalı kulaklıklar arasında hayli iyi bir yere sahiptir.

Bu modelin de mikrofonu çıkartılmıyormuş. Çıkarılabilir olsaydı alınabilirdi. Acaba blackshark v2X ile kıyaslandığında ne durumda. O da önemli. Çünkü 1000 lira vermek zorunda değilim. İkisi de 600 TL civarı quantum 200 ve v2X için konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı