1000 TL Hikayeli oyunlar için kulaklık önerisi

Bazı kişiler seslerin birbirine girdiğini söylemişler ve o ürünün fiyatı 1500 TL hocam.

Titreşim ve ses netliği istiyorum hocam o ürünü herkes sadece ses kasmak için önermiş.

Eğer ki FPS oynamamak ve sadece ses kalitesi üzerine istiyorsanız oyuncu kulaklığı değil stüdyo kulaklıklarına bakmanızı tavsiye ederim. Referans kulaklıklarına falan göz atabilirsiniz. Daha çok müzik sektörü için kullanılıyor olsa da sizin hedefimizin kalite olduğunu göz önüne alırsak bu bütçede MC-100 olabilir.
Tekrar belirtiyorum bu bir oyuncu kulaklığı değil ama referans aralığı yüksek olduğu için ses alanında iyi bir kulaklık.

Eğer ki FPS oynamamak ve sadece ses kalitesi üzerine istiyorsanız oyuncu kulaklığı değil stüdyo kulaklıklarına bakmanızı tavsiye ederim. Referans kulaklıklarına falan göz atabilirsiniz. Daha çok müzik sektörü için kullanılıyor olsa da sizin hedefimizin kalite olduğunu göz önüne alırsak bu bütçede MC-100 olabilir.
Tekrar belirtiyorum bu bir oyuncu kulaklığı değil ama referans aralığı yüksek olduğu için ses alanında iyi bir kulaklık.
Stüdyo kulaklıkları hakkında pek bir fikrim olmamakla beraber sonuçta oyun oynayacağım için gaming bir kulaklık almam gerekmez mi?

Hikayeli oyunlar oynuyorum, FPS oynamiyorum. Ses kasmıyorum ama her ne kadar konu açsam da ses kasma kulaklıkları haricinde bir link paylaşımı olmadı bende. Sağlamlığı ve kalitesi nedeniyle bunu seçtim. Ekleme yapmak isteyen var mı?

Razer BlackShark V2 USB de tercih edilebilir. Daha yeni bir kulaklık olduğu için. Cloud 2 artık eskidi.

HyperX Cloud 2 kullanıcısı olarak asla önermem.
Parasını hak etmiyor ve abartıldığı kadar iyi değil :)

Dosya Ekleri

• hyperxcloud2.jpeg
    hyperxcloud2.jpeg
    214,7 KB · Görüntüleme: 69

Bu kulaklığı önerdiler ama çok büyük adamı yorar gibi. Fiziksel 7.1'e sahip.

Bu kulaklığı önerdiler ama çok büyük adamı yorar gibi. Fiziksel 7.1'e sahip.

Razer varken bunlara bakılmaz.

Bu kulaklığı önerdiler ama çok büyük adamı yorar gibi. Fiziksel 7.1

HyperX Cloud 2 kullanıcısı olarak asla önermem.
Parasını hak etmiyor ve abartıldığı kadar iyi değil :)
Ne tür eksilerini gördünüz hocam?

Razer varken bunlara bakılmaz.
Hangi razer mesela?

Bu kulaklığı önerdiler ama çok büyük adamı yorar gibi. Fiziksel 7.1

Ne tür eksilerini gördünüz hocam?

Hangi Razer mesela?

Yukarıda belirttiğim blackshark V2 USB.

Geri
Yukarı