1000 TL kablosuz fare önerisi

242247

Hectopat
Selam, belli bir bütçem yok ama 1000TL ve üzerine çıkmam, tercihim ucuz olması yönünde. İsteğim şu, kablosuz Mouse'larda genelde pixel atlama oluyor, örneğin bir daire çizmeye çalışın, pixel atlamalarını fark edersiniz. Genelde ucuz ve ucuz olmayan mouselarda bile olabiliyor.
Ben istiyorum ki hassas olsun, kablolu mouse gibi olsun. Tek arayışım budur.
Teşekkürler.

1679686439165.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Her iki ürün de pil ile çalışıyor , şarjlı ürünlerde de pek seçeneğin yok gibi.

Her iki ürün de pil ile çalışıyor , şarjlı ürünlerde de pek seçeneğin yok gibi.

Bunları bu bahsettiğim soruna karşı öneriyorsunuz değil mi bu kadar para verip hassasiyet sorunu yaşamam yani, bu arada ben ucuzdan yana olduğum için aralarında razer orochi v2'ye yakın buldum kendimi sıkıntı yaşar mıyım? daha ucuzu varsa 600₺ falan oda olur bu arada.
Oyun oynamıyorum tamamen iş, ama mesela kas alışkanlığı bir butona gitmek istediğimde o butonu tek seferde tutturmak istiyorum. Mesela kod yazıyorum ben kod yazarken kelime seçerken kelimeler arasında harfleri çok hassas rahatlıkla seçebilmek istiyorum "ili" kelimesinde l'yi tek atışta seçebilmek istiyorum gibi.

Bunları bu bahsettiğim soruna karşı öneriyorsunuz değil mi bu kadar para verip hassasiyet sorunu yaşamam yani, bu arada ben ucuzdan yana olduğum için aralarında razer orochi v2'ye yakın buldum kendimi sıkıntı yaşar mıyım? daha ucuzu varsa 600₺ falan oda olur bu arada.
Oyun oynamıyorum tamamen iş, ama mesela kas alışkanlığı bir butona gitmek istediğimde o butonu tek seferde tutturmak istiyorum. Mesela kod yazıyorum ben kod yazarken kelime seçerken kelimeler arasında harfleri çok hassas rahatlıkla seçebilmek istiyorum "ili" kelimesinde l'yi tek atışta seçebilmek istiyorum gibi.
Sıkıntı yaşatacaklarını düşünmüyorum ama modelleri atarken de bahsettim o bütçede pek seçeneğiniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı